بانجی جامپینگ برج میلاد

📅 انتشار : 1398/03/21 📅 بروزرسانی : 1401/10/15 بازدید : 32015
بانجی جامپینگ (Bungee Jumping) ورزش و یا تفریحی است، که بیشتر، افرادی که به دنبال هیجان و خطر هستند جذب آن می شوند. این ورزش که از سری فعالیت های extreme به شمار می رود، از طنابی فنری شکل تشکیل شده که با توجه به کمربندهای ایمنی و محافظی که به دور فرد پیچیده می شود، از ارتفاعی بسیار بلند به پایین پرتاب می شوید. این ورزش یکی از پرطرفدار ترین و پر انرژی ترین ورزش ها بین افرادی است، که از خطر کردن، لذت می برند. بانجی جامپینگ در ایران نیز طرفداران زیادی دارد و یکی از مکان هایی که می توانید به این ورزش بپردازید، بانجی جامپینگ برج میلاد می باشد.

سینما برج میلاد - در یکی از سالن های سینما برج میلاد، فیلم های سه بعدی و در سالن دیگر، فیلم های 7 بعدی پخش می شود. 

قوانین بانجی جامپینگ برج میلاد

برای پرش در بانجی جامپینگ برج میلاد، حتما باید دارای شرایطی از جمله سلامت قلبی و عصبی باشید. همچنین افرادی که دارای مشکلاتی از جمله دیسک کمر، پلاتین در قوزک پا، فشار خون و یا هر بیماری که هیجان باعث تحریک آن شود، هستند نیز دارای ممنوعیت استفاده از این ورزش می باشند. سقوط از بانجی جامپینگ برج میلاد فشار بسیار زیادی وارد می کند، که در برخی موارد سبب سکته قلبی و یا صدمات روحی می شود. این مکان از تجهیزات کاملا استاندارد و ایمنی برخوردار می باشد، که برای ورزشکاران جای هیچ نگرانی نمی گذارد. برای پرش معمولا طنابی که قابلیت فنری دارد و دارای پوشش پلاستیکی می باشد را به هارنس و قوزک بند متصل می کنند، که این طناب به قوزک پای فرد بسته خواهد شد. اگر هیجان بیشتری در این ورزش می خواهید از مربیان خود بخواهید تا شما را هول دهند، در غیر این صورت اگر شهامت کافی برای این کار را دارید، خودتان بپرید! لازم به ذکر است گردشگران تور تهران نیز می توانند این تفریح مهیج را در برج میلاد تهران تجربه کنند.
 
بانجی جامپینگ برج میلاد
 

نکات ایمنی بانجی جامپینگ برج میلاد

از جمله نکات ایمنی که باید برای پرش از بانجی جامپینگ برج میلاد رعایت کنید شامل :
  • بستن جلیقه هایی به نام هارنس که برای محافظت بیشتر می باشد
  • ساق بند و قوزک بند که از جمله تجهیزات اجباری می باشد
  • طناب فنری که ظرفیت فشار ناگهانی را دارد
  • پوششی مانند ژاکت بر روی بدن
  • هارنس فول بادی
در مجموعه برج میلاد تهران می توانید از تفریحات دیگری از جمله زیپ لاین برج میلاد، دلفیناریوم برج میلاد، سینما برج میلاد، بگ جامپ برج میلاد و... استفاده کنید. پرش از بانجی جامپینگ برج میلاد دارای محدودیت هایی برای استفاده عموم بوده و فعالیت خود را به صورت دوره ای انجام می دهد.

هزینه بلیت بانجی جامپینگ برج میلاد

هزینه استفاده از این ورزش مهیج در برج میلاد تهران به ازای هر نفر 15 هزار تومان می باشد.

آدرس بانجی جامپینگ برج میلاد

بزرگراه همت غرب به شرق، خروجی شیخ فضل الله جنوب، مسیر اختصاصی برج میلاد تهران.

رستوران گردان برج میلاد - اطلاعات کامل رستوران برج میلاد

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 5 از 5 | از 119 کاربران به بانجی جامپینگ برج میلاد