بانجی جامپینگ برج میلاد

بانجی جامپینگ (Bungee Jumping) ورزش و یا تفریحی است، که بیشتر، افرادی که به دنبال هیجان و خطر هستند جذب آن می شوند. این ورزش که از سری فعالیت های extreme به شمار می رود، از طنابی فنری شکل تشکیل شده که با توجه به کمربندهای ایمنی و محافظی که به دور فرد پیچیده می شود، از ارتفاعی بسیار بلند به پایین پرتاب می شوید.
این ورزش یکی از پرطرفدار ترین و پر انرژی ترین ورزش ها بین افرادی است، که از خطر کردن، لذت می برند. بانجی جامپینگ در ایران نیز طرفداران زیادی دارد و یکی از مکان هایی که می توانید به این ورزش بپردازید، بانجی جامپینگ برج میلاد می باشد.برای پرش در بانجی جامپینگ برج میلاد، حتما باید دارای شرایطی از جمله سلامت قلبی و عصبی باشید. همچنین افرادی که دارای مشکلاتی از جمله دیسک کمر، پلاتین در قوزک پا، فشار خون و یا هر بیماری که هیجان باعث تحریک آن شود، هستند نیز دارای ممنوعیت استفاده از این ورزش می باشند. سقوط از بانجی جامپینگ برج میلاد فشار بسیار زیادی وارد می کند، که در برخی موارد سبب سکته قلبی و یا صدمات روحی می شود.
این مکان از تجهیزات کاملا استاندارد و ایمنی برخوردار می باشد، که برای ورزشکاران جای هیچ نگرانی نمی گذارد. برای پرش معمولا طنابی که قابلیت فنری دارد و دارای پوشش پلاستیکی می باشد را به هارنس و قوزک بند متصل می کنند، که این طناب به قوزک پای فرد بسته خواهد شد.
اگر هیجان بیشتری در این ورزش می خواهید از مربیان خود بخواهید تا شما را هول دهند، در غیر این صورت اگر شهامت کافی برای این کار را دارید، خودتان بپرید!
از جمله نکات ایمنی که باید برای پرش از بانجی جامپینگ برج میلاد رعایت کنید شامل:
بستن جلیقه هایی به نام هارنس که برای محافظت بیشتر می باشد
ساق بند و قوزک بند که از جمله تجهیزات اجباری می باشد
طناب فنری که ظرفیت فشار ناگهانی را دارد
پوششی مانند ژاکت بر روی بدن
هارنس فول بادی
در مجموعه برج میلاد تهران می توانید از تفریحات دیگری از جمله زیپ لاین برج میلاد، دلفیناریوم برج میلاد، سینما برج میلاد، بیگ جامپ برج میلاد و... استفاده کنید. پرش از بانجی جامپینگ برج میلاد دارای محدودیت هایی برای استفاده عموم بوده و فعالیت خود را به صورت دوره ای انجام می دهد.


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز بانجی جامپینگ برج میلاد
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری