استادیوم ورزشی ایران مال

زمان مطالعه: 3 دقیقه
بروزرسانی: 1402/10/17
بازدید: 4147

در مرکز خرید ایران مال یک استادیوم چند منظور ساخته شده است که در این بخش از سایت لحظه آخر قصد داریم به معرفی آن بپردازیم، چنانچه از علاقمندان به ورزش و یا کسب اطلاعات در رابطه با استادیوم ورزشی ایران مال هستید در ادامه با ما همراه باشید.

ایران مال یکی از مدرن ترین مجموعه های ورزشی تهران را در خود جای داده است و استادیوم ورزشی در واقع مهم ترین بخش مجموعه ورزشی ایران مال به شمار می آید، این استادیوم شامل سالن های ورزشی مختلفی نظیر سالن کشتی، سالن تنیس، سالن والیبال، سالن فوتسال، سالن های ویژه جانبازان و معلولین می باشد و می توان گفت که پاسخگوی نیاز های اغلب ورزشکاران و علاقمندان به ورزش است.

 

 

استادیوم ورزشی

 

جالب است بدانید که این استادیوم ورزشی کاملا مطابق با استاندارد های روز دنیا ساخته شده و به مدرن ترین فناوری های ورزشی مجهز می باشد، در این مجموعه بخش های متعددی وجود دارد که برخی از آن ها عبارتند از زمین های تمرین، ساختمان پستیبانی، کافه، باشگاه بدنسازی ایران مال، اتاق ماساژ، مرکز پزشکی و غیره. همچنین این مجموعه، زمین تنیس ایران مال را نیز در خود جای داده است. لازم به ذکر است که در استادیوم ورزشی ایران مال، چندین سالن وی آی پی نیز وجود دارد که گردشگران تور تهران می توانند در صورت تمایل از آن ها استفاده کنند.

امیدواریم با مطالعه این مقاله اطلاعاتی کلی در رابطه با استادیوم ورزشی ایران مال کسب کرده باشید، چنانچه قصد سفر با تور تهران و بازدید از مجموعه ایران مال را دارید به شما توصیه می کنیم مقاله معرفی این مجموعه را در بخش اخبار سایت لحظه آخر مطالعه نمایید.

 

 

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

مجله گردشگری

مشاهده همه مقالات
امتیاز 3.8 از 5 | از 149 کاربر