پردیس سینمایی ایران مال

مجموعه ایران مال دارای یک پردیس سینمایی بسیار پیشرفته می باشد که در این بخش از سایت لحظه آخر قصد داریم اطلاعاتی کلی در رابطه با این مجموعه سینمایی در اختیارتان قرار دهیم، چنانچه از علاقمندان به کسب اطلاعات در این زمینه هستید در ادامه با ما همراه باشید.
ایران مال یکی از مجهز ترین و لوکس ترین مجموعه های تفریحی و تجاری است که می توان گفت پاسخگوی تمامی نیاز های شهروندان می باشد، پردیس سینمایی ایران مال با هدف توسعه فرهنگ سینما در میان خانواده های ایرانی و همچنین توجه به نیازهای علاقمندان به فیلم و سینما در این مجموعه ساخته شده است.
این پردیس سینمایی دارای 12 سالن نمایش می باشد که هر یک از آن ها از امکانات رفاهی بسیاری برخوردار می باشند، گفتنی است که سه سالن از مجموع دوازده سالن این مجموعه به نمایش های وی آی پی اختصاص دارد و افراد با رزرو کردن آن ها می توانند از خدمات ویژه این سالن ها بهره برده و فیلم دلخواهشان را مشاهده نمایند.
لازم به ذکر است علاوه بر سالن های سینما در مجموعه ایران مال دو کافه سینما نیز تأسیس شده است که اهالی سینما می توانند در فضای آن به بحث و گفت و گو پیرامون فیلم ها و مسائل سینمایی بپردازند.
امیدواریم با مطالعه این بخش از سایت لحظه آخر اطلاعاتی کلی در رابطه با پردیس سینمایی ایران مال کسب کرده باشید، لازم به ذکر است برای آشنایی با سایر بخش های موجود در مجموعه لوکس و بی نظیر ایران مال به مقاله مربوطه در بخش اخبار سایت مراجعه نمایید.

گالری تصاویر
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر