سینما برج میلاد

📅 بروزرسانی : ۴ خرداد ۱۳۹۸ بازدید : 1564
سینما برج میلاد یکی از قسمت های پرطرفدار و جذاب برج است که در سال 1391 افتتاح شده است. سینما برج میلاد در واقع محلی برای تماشای فیلم های مختلف بوده و در کنار آن، سینماهای چند بعدی هم واقع شده که می توان با پرداخت هزینه های بالا از آن ها بازدید کرد.
 
سینما برج میلاد
 

برج میلاد

سال 1372 قرار بوده برای رفع مشکلات مخابراتی و تلویزیونی شهر تهران، برجی در شهر ساخته شود. پروژه احداث برج در سال 1376 شروع شد و پس از پایانش قرار شد که یکی از نماد های ملی تهران و ایران شناخته شده و علاوه بر مرکز مخابراتی، مکانی تفریحی و توریستی هم باشد، لذا امکانات مختلفی در برج قرار داده شد که گالری هنر، سکوی تهران، رستوران گردان و سالن همایش های بین المللی بخشی از آن ها هستند. گردشگران تورتهران بد نیست بدانند که این برج در حدود 430 متر ارتفاع دارد و در کل دارای 12 طبقه می باشد که می توانید از همه طبقات آن بازدید نمایید، سکوی دید باز برج میلاد از محبوب ترین بخش های این برج می باشد، در این سکو شما می تواند شهر تهران را زیر پا داشته باشید و به تماشای شهر بنشینید. توجه داشته باشید که لیدر های برج در این سکو دیدنی های شهر تهران را به دو زبان فارسی و انگلیسی برای شما شرح می دهند.

پردیس سینمایی برج میلاد

در سال 1391 تصمیم گرفته شد تا سالن سینما هم در برج ساخته شود. در واقع بخش سینما برج میلاد از سه قسمت تشکیل شده:سالن اصلی با ظرفیت 1600 نفر و دو سالن با ظرفیت های 120 نفر.در یکی از سالن های سینما برج میلاد، فیلم های سه بعدی و در سالن دیگر، فیلم های 7 بعدی پخش می شود. همچنین لازم به ذکر است سینما در سال 1391 که افتتاح شد توانست از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز پخش فیلم های سه بعدی را دریافت کند و جالب است بدانید با توجه به ظرفیت سالن، پرده استفاده شده در سینما از بزرگترین پرده های سینمایی تهران است که اندازه 13 متر مربعی دارد.قیمت بلیط یکی از مهم ترین فاکتورهای سینما برای مردم است. اکثرا تصور می کنند با توجه به قیمت های گران نقاط مختلف برج بخصوص رستوران گردان، بلیط سینمای این برج هم باید بالا باشد اما قیمت بلیط های سینما، همانند سایر سینماهای تهران است و مردم می توانند با مراجعه به سایت ticket.tehranmiladtower.ir مراجعه کرده و بلیط مورد نظر خود را تهیه کنند.
 

برج میلاد - مرتفع ترین برج ایران، یکی از قدیمی ترین جاذبه های تهران می باشد که شهرت جهانی دارد.

 
سالن سینماهای 6 و 7 بعدی با نام سینما گیم در برج میلاد قرار دارند. مدت زمان پخش فیلم های مخصوص سینمای 6 و 7 بعدی میانگین 7 دقیقه بوده و افراد بالای 7 سال مجاز به تماشای این فیلم ها هستند. جالب است بدانید پس از ساخت این سینماها، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی عنوان "مدرن" را به سینما برج میلاد داد. یکی از قسمت های هیجان انگیز و محبوب سینما گیم، بخش بازی های سه بعدی است. بازی های سه بعدی به صورت یک نفره و گروهی برگزار می شود و افراد می بایست با تحمل سختی ها، انجام ماموریت ها و غیره امتیاز کسب کنند.
در آخر لازم به ذکر است بلیط سینمای برج میلاد علاوه بر امکان تهیه از سایت اصلی، از سایر سایت های واسط هم می توان تهیه نموده و می توان از سایت هایی که کوپن های تخفیف ارائه می دهند، با قیمتی کمتر هم بلیط های سینما را تهیه نمود.
 
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/entertainment-full-information/23546-%D8%B3%DB%8C%D9%86%D9%85%D8%A7-%D8%A8%D8%B1%D8%AC-%D9%85%DB%8C%D9%84%D8%A7%D8%AF

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به سینما برج میلاد