آکواریوم کیش

کیش به مقصدی گران و هیجان انگیز تبدیل شده است. در کنار جاذبه های دیدنی و تاریخی، تفریحات بی نظیری هم دارد که تجربه خاطره انگیزی را به ارمغان می آورد. اکثر گردشگرانی که به کیش سفر می کنند به طور کلی با دو راه می توانند از دنیای زیبا و جالب زیر آب بازدید کنند.
 
 
آکواریوم در کیش
 
 
یکی از راه ها، یادگیری غواصی است. برای یادگیری غواصی در کیش می بایست علاوه بر هزینه زیاد، زمان طولانی را سپری کرد تا آن را یاد گرفت تا به صورت انفرادی وارد دنیای زیر آب شد. اما راه دیگری هم وجود دارد که هزینه بسیار کمتری داشته و برای افرادی هم می باشد که ترس از غواصی دارند و آن هم بازدید از آکواریوم کیش است.
 
 
آکواریوم در کیش
 
 

آکواریوم کیش

آکواریوم کیش همانطور که از نامش مشخص است، آکواریومی مصنوعی می باشد که در 70000 لیتر آب، انواع گونه های آبزی و گیاهان دریایی را در آن قرار داده است تا گردشگران تور کیش بتوانند تا حدودی دنیای زیر آب را از نزدیک مشاهده کنند.
 
 
 
 
اگر در این جزیره به دنبال آکواریوم کیش هستید می بایست به خیابان فردوسی و جنب پارک آهوان در شمال شرقی جزیره بروید. در کنار این پارک ساختمانی با نام کانون هنر واقع شده است که ظاهری شبیه به کشتی دارد. در این کشتی دو آکواریوم با ظرفیت های 20000 و 50000 لیتر آب قرار دارد که در یکی از آن ها انواع گونه های نادر آبزی در ایران و جهان قرار دارد و جالب است بدانید اکثر افرادی که از این آکواریوم بازدید می کنند، دانشجویان، پژوهشگران و کودکان هستند. همچنین برخی از ماهی های زیبا و تزئینی هم در این آکواریوم قرار داده شده است.
آکواریوم دیگر که ظرفیت بیشتری هم دارد برای انواع ماهی های بزرگ و کوسه ها و غیره در نظر گرفته شده و جالب است بدانید در این آکواریوم، انواع تمساح ها، مارها و مرجان ها هم قرار دارد.
 
 
 
 
لازم به ذکر است هزینه ورودی و تهیه بلیط آکواریوم کیش 35000 تومان بوده و گردشگران تور کیش در صورتی که با خود کودک به همراه دارند، بازدید از این آکواریوم و بخصوص بخش دیرینه شناسی و لاک پشت 2 متری آن می تواند برایشان بسیار جذاب و لذت بخش باشد. جالب است بدانید بررسی شده سالانه بیش از یک میلیون نفر از آکواریوم کیش بازدید می کنند که در میان آن ها، کودکان بیشترین سهم را به خود اختصاص داده اند.
در آخر خوب است بدانید هنگام بازدید از آکواریوم کیش می توانید با پرداخت هزینه بیشتر، با استفاده تجهیزات غواصی به قسمت های محافظت شده رفته و ماهی ها و لاک پشت ها را از نزدیک مشاهده کنید.
 
 
آکواریوم جزیره کیش
 
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر