قایق سواری در دریاچه چیتگر

یکی از مهیج ترین تفریحاتی که می توانید در پایتخت ایران تجربه کنید، قایق سواری در دریاچه چیتگر می باشد، در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با اسکله های دریاچه چیتگر، انواع قایق های موجود در این مجموعه و هزینه های قایق سواری در دریاچه چیتگر را در اختیار کاربران سایت لحظه آخر و همچنین گردشگران تهرانی قرار دهیم، بنابراین اگر از علاقمندان به این تفریح هستید، در ادامه این بخش با ما همراه باشید.
 
 

اسکله های قایقرانی در دریاچه چیتگر

در این مجموعه دو اسکله مجزا وجود دارد که گردشگران می توانند به آن ها مراجعه کرده و به قایق سواری بپردازند.
اسکله شمال شرقی
یکی از این اسکله ها در بخش شرقی دریاچه و در کنار مرکز خرید بام لند واقع شده است و مناسب گردشگرانی می باشد که از سمت بام لند وارد مجموعه دریاچه چیتگر می شوند، در این اسکله انواع مختلفی از قایق ها وجود دارد که شما می توانید بسته به سلیقه و علاقه خود یکی از آن ها را برای قایق سواری انتخاب کنید در ادامه لیستی از این قایق ها به همراه هزینه استفاده از آن ها را مشاهده می کنید.
 
 
 
اسکله غربی
در جنوب غربی دریاچه چیتگر یک اسکله قایق سواری دیگر وجود دارد که علاقمندان می توانند از خدمات آن استفاده کنند، اطلاعات مورد نیاز برای قایق سواری در اسکله غربی دریاچه چیتگر را می توانید در جدول زیر مشاهده کنید.
 
 
 
قایق سواری در دریاچه چیتگر
 

نکات ضروری برای قایق سواری در دریاچه چیتگر

- هنگام قایق سواری باید جلیقه نجات بپوشید.
- افراد بالای 90 کیلوگرم اجازه قایق سواری با قایق های شارژی این مجموعه را ندارند.
- قایق سواری در دریاچه چیتگر برای بانوان باردار ممنوع می باشد.
- خوردن و آشامیدن هنگام قایق سواری ممنوع می باشد.
- افراد زیر 14 سال باید با یک همراه از خدمات قایق سواری استفاده کنند.
امیدواریم این مقاله برای گردشگران تور تهران مفید واقع شود، ضمناً لازم به ذکر است که برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با مجموعه تفریحی دریاچه چیتگر می توانید مقاله مربوطه را در سایت لحظه آخر مطالعه نمایید.
 
 
 
قایق سواری در دریاچه چیتگر
گزارش مشکل
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر