آدرس پارک ملی بیوک مندرس

شهر کوش آداسی زیبایی های طبیعی بسیاری را در دل خود جای داده که یک نمونه از آن ها پارک ملی بیوک مندرس می باشد. اگر تمایل دارید اطلاعاتی در رابطه با این پارک زیبا به دست آورید و از آدرس پارک ملی بیوک مندرس آگاه شوید، در ادامه ما را همراهی کنید.
این پارک زیبا در سال 1966 احداث گشت. پارک ملی بیوک مندرس تنوع بیولوژیک بالایی دارد و از همین رو گونه های مختلفی از گیاهان و جانوران را در خود جای داده است که مورد توجه جهانیان قرار گرفته است. مساحت کلی این پارک ملی در حدود 25 هکتار می باشد.
* آدرس پارک ملی بیوک مندرس
این پارک ملی زیبا در کشور ترکیه، 28 کیلومتری شهر کوش آداسی، ایالت آیدین در منطقه اژه واقع شده است.

*فصل مناسب بازدید
این پارک زیبا در فصل تابستان و بهار مملو از گردشگرانی می شود که همراه با تور کوش آداسی راهی این کشور می شوند. در این دو فصل، زیبایی های پارک به سر حد خود رسیده و تماشای آن هر توریستی را مسحور می کند. توجه داشته باشید که ساعت کاری این پارک در فصل تابستان 8 الی 19 و در فصل زمستان 8 الی 17 می باشد. بازدیدکنندگان برای رفتن به این پارک می توانند از دلموش هایی که در مرکز شهر به نزدیکی این پارک می روند بهره ببرند. در این مکان امکاناتی نظیر: مرکز خرید، بوفه و قهوه خانه وجود دارد که سبب می گردد گردشگران تور ترکیه در این مکان لحظات خوشی را سپری کنند. پیاده روی در پارک بیوک مندرس و تماشای مناظر سرسبز آن بسیار لذت بخش است.
گردشگران تور کوش آداسی برای ورود به این پارک خوش منظر، باید ورودی پرداخت کنند. توریست ها هنگام ورود به این پارک زیبامنظر، مقرراتی را مشاهده می کنند که لازم است به آن ها عمل نمایند.
وب سایت: www.kusadasi.net/around/nationalpark 

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به آدرس پارک ملی بیوک مندرس
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.