آدرس پارک ملی بیوک مندرس

شهر کوش آداسی زیبایی های طبیعی بسیاری را در دل خود جای داده که یک نمونه از آن ها پارک ملی بیوک مندرس می باشد. اگر تمایل دارید اطلاعاتی در رابطه با این پارک زیبا به دست آورید و از آدرس پارک ملی بیوک مندرس آگاه شوید، در ادامه ما را همراهی کنید.
این پارک زیبا در سال 1966 احداث گشت. پارک ملی بیوک مندرس تنوع بیولوژیک بالایی دارد و از همین رو گونه های مختلفی از گیاهان و جانوران را در خود جای داده است که مورد توجه جهانیان قرار گرفته است. مساحت کلی این پارک ملی در حدود 25 هکتار می باشد.
* آدرس پارک ملی بیوک مندرس
این پارک ملی زیبا در کشور ترکیه، 28 کیلومتری شهر کوش آداسی، ایالت آیدین در منطقه اژه واقع شده است.

*فصل مناسب بازدید
این پارک زیبا در فصل تابستان و بهار مملو از گردشگرانی می شود که همراه با تور کوش آداسی راهی این کشور می شوند. در این دو فصل، زیبایی های پارک به سر حد خود رسیده و تماشای آن هر توریستی را مسحور می کند. توجه داشته باشید که ساعت کاری این پارک در فصل تابستان 8 الی 19 و در فصل زمستان 8 الی 17 می باشد. بازدیدکنندگان برای رفتن به این پارک می توانند از دلموش هایی که در مرکز شهر به نزدیکی این پارک می روند بهره ببرند. در این مکان امکاناتی نظیر: مرکز خرید، بوفه و قهوه خانه وجود دارد که سبب می گردد گردشگران تور ترکیه در این مکان لحظات خوشی را سپری کنند. پیاده روی در پارک بیوک مندرس و تماشای مناظر سرسبز آن بسیار لذت بخش است.
گردشگران تور کوش آداسی برای ورود به این پارک خوش منظر، باید ورودی پرداخت کنند. توریست ها هنگام ورود به این پارک زیبامنظر، مقرراتی را مشاهده می کنند که لازم است به آن ها عمل نمایند.
وب سایت: www.kusadasi.net/around/nationalpark 
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما