سیرک تفلیس

📅 بروزرسانی : ۱۱ دی ۱۳۹۷ بازدید : 519
یکی از بهترین راه ها برای رهایی از یکنواختی زندگی سفر است که مقصد ما با توجه به میزان هزینه و تفریحاتی که در نظر گرفته ایم متفاوت خواهد بود.
اگر به دنبال یک سفر مفرح و در عین حال اقتصادی به خارج از کشور هستید کشور گرجستان انتخاب خوبی برای شما خواهد بود زیرا علاوه بر مقرون به صرفه بودن مجموعه ای از تفریحات و جاذبه های گردشگری زیادی را نیز در خود جای داده است.
یکی از تفریحات هیجان انگیز در کشور گرجستان بی شک بازدید از سیرک زیبا و متنوع تفلیس خواهد بود.

سیرک تفلیس با سابقه ای بیش از یک قرن از قدیمی ترین و پر هیجان ترین تفریحات این شهر به شمار می آید.
شروع فعالیت سیرک تفلیس به سال 1888 زمانی که این شهر جز فرمانروایی روسیه بود باز می گردد.
در سال 2003 وزیر خارجه گرجستان فردی به نام "پاتریکاتیسویلی" برای بازسازی سیرک اقدام کرد. اما متاسفانه به دلیل به بحران سیاسی در سال 2007 و مرگ پاتریکاتیسویلی بازسازی آن ناتمام ماند و در نهایت در سال 2011 باز گشایی شد.
این سیرک بین المللی با ظرفیتی بیش از 2000 نفر هنرمندان بسیاری را از گوشه و کنار جهان گرد هم آورده است که با اجرای نمایش های هیجان انگیز و متنوع در چند سال اخیر توانسته اند نظر تعداد زیادی از مسافران تور تفلیس را به خود جلب کنند.
برنامه های سیرک تفلیس شامل: انواع بازی های آکروباتیک و بند بازی، اجرای نمایش زیبا و هیجان انگیز حیواناتی مانند شیر، شتر، فیل و نمایش های کمدی می باشد.

اگر بازدید از سیرک تفلیس را در برنامه های سفر خود گنجانده اید بهترین زمان برای سفر شما از 10 شهریور تا 9 آبان است زیرا در این ماه ها برنامه های سیرک دارای تنوع بیشتری خواهند بود.
هزینه بلیط سیرک بنا به مکانی که مسافران تور تفلیس جهت نشستن انتخاب می کنند بین 10 لاری تا حدودا 30 لاری متفاوت خواهد بود.
ساعت های کاری سیرک تفلیس: 10 صبح الی 8 شب می باشد.
شماره تماس: +995 555 323 642
*آدرس: Heroes square, Queen Tamar Ave, Tbilisi, Georgi

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/entertainment-full-information/23496-%D8%B3%DB%8C%D8%B1%DA%A9-%D8%AA%D9%81%D9%84%DB%8C%D8%B3

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به سیرک تفلیس