نمایشگاه خزندگان کیش

جاذبه های تفریحی موجود در جزیره زیبای کیش باعث محبوبیت هرچه بیشتر این شهر در بین گردشگران تور داخلی شده است. جزیره کیش در سال های اخیر پیشرفت چشمگری داشته است، سالانه گردشگران بسیاری برای تفریح به این شهر سفر می کنند، یکی از جاذبه های تفریحی موجود در این شهر نمایشگاه خزندگان کیش می باشد. با ما در این مقاله همراه باشید تا به بررسی نمایشگاه خزندگان کیش بپردازیم.
نمایشگاه خزندگان کیش واقع در کنار پارک آهوان در خیابان فردوسی، یکی از تفریحات محبوب در بین گردشگران علاقمند به حیوانات می باشد. در این نمایشگاه خزندگان بسیاری وجود دارد که از 100 گونه مختلف نیز می باشند. گردشگران تور کیش لازم است بدانند که در آینده ای نزدیک این نمایشگاه به یکی از سالن های موجود در پارک آهوان منتقل می شود.از محبوب ترین خزندگان موجود در نمایشگاه خزندگان کیش می توان به مار پیتون، مار بوآ، سوسمار ایگوانا، مار پرنده خوار، عقرب سیاه امپراتور، مار پرنده و چندین گونه مار و عنکبوت دیگر اشاره کرد. تنوع بسیار وسیع خزندگان موجود در این نمایشگاه باعث محبوبیت آن در بین گردشگران تور داخلی شده است.
افراد می توانند در این نمایشگاه اطلاعات کاملی در رابطه با خزندگان کسب کنند، همچنین گردشگران در این مکان با روش غذا دادن به خزندگان مختلف آشنا می شوند. گردشگران تور کیش لازم است بدانند که ورود دوربین عکاسی به دلیل حساسیت برخی خزندگان به فلش دوربین، به این نمایشگاه ممنوع می باشد.یکی از بخش های محبوب این نمایشگاه آکواریوم آن بوده که در آن چندین گونه ماهی آب شور نیز زندگی می کنند. ماهی های موجود در این آکواریوم بسیار کمیاب هستند، به همین دلیل گردشگران بسیاری برای تماشای آن ها به نمایشگاه خزندگان مراجعه می کنند.
آدرس نمایشگاه: جزیره کیش، خیابان فردوسی، جنب پارک آهوان

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز نمایشگاه خزندگان کیش
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.