جیپ سافاری بدروم

توریست هایی که شهر بدروم را برای سفر خود انتخاب می کنند، برای پر کردن اوقات فراغت خود، گزینه های زیادی را پیش رو دارند، یکی از بهترین تفریحاتی که می توانید هیجان زیادی را در آن تجربه کنید جیپ سافاری بدروم می باشد. به دلیل قرارگیری این شهر در ساحل دریای اژه، تفریحات آبی بی شماری در آن وجود دارد.
در جیپ سافاری بدروم این امکان برای علاقه مندان وجود دارد در عین حال که آفرود می کنند، از طبیعت بکر و مناظر اطراف هم لذت ببرند. منظره های بی نظیری که در مسیر قرار دارد، گردشگران تور بدروم را به وجد آورده و روزی خاطره ساز را برای آن ها به ارمغان می آورد. گذر از فراز و فرودهای موجود در دل کوه ها روزی هیجان انگیز را برای شما می سازد که بسیار لذت بخش است.
جیپ سافاری بدروم معمولا به صورت تورهایی ارائه می شود که گردشگران تور بدروم می توانند از آن بهره ببرند، این تورها اغلب از 9 الی 15 به طول می انجامد که همراه با ناهار و نوشیدنی می باشد. در این تورها جیپ هایی پر قدرت در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد که آن ها می توانند در مسیری به طول 120 کیلومتر آفرود کنند. مسیرها و جاده های کوهستانی که در تور جیپ سافاری در نظر گرفته شده اند، شما را تا ارتفاع 1300 متری از سطح دریا بالا می برند. برخی از مسیرها هم به گونه ای بوده که باید از میان آب رودخانه گذر کنید. لازم به ذکر است که بگوییم برای جیپ سافاری در شهر بدروم باید گواهینامه خود را به همراه ببرید.

*هزینه جیپ سافاری بدروم
آن دسته از گردشگران تور ترکیه که تمایل دارند جیپ سافاری را در این شهر تجربه کنند، باید اطلاع داشته باشند که هزینه آن 26 یورو می باشد. 
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر