آدرس دره ستارگان

جزیره زیبای قشم، همواره از جمله مقاصد گردشگری محبوب بین گردشگران داخلی و خارجی بوده است. این جزیره جاذبه های طبیعی و گردشگری منحصر به فردی را در خود جای داده است و دره ستارگان یک نمونه بارز از زیبایی های طبیعی این جزیره است که بی شک هر فرد در سفر به قشم، به این مکان رفته و از آن بازدید می کند. از این رو ما در این قسمت از سایت لحظه آخر قصد داریم، اطلاعاتی درباره آدرس دره ستارگان و نحوه دسترسی به آن در اختیارتان قرار دهیم. بنابراین در ادامه با ما همراه باشید تا از آدرس دره ستارگان مطلع شوید.دره ستارگان در واقع یک عارضه زمین شناسی طبیعی است که بر اثر فرسایش زمین توسط طوفان و گردباد و باران های شدید فصلی، طی سالیان دراز مکانی شگفت انگیز و منحصر به فرد را در جزیره قشم ایجاد کرده است. داخل این دره تعداد زیادی ستون سنگی کوتاه و بلند، با اشکال گوناگون وجود دارد. گردشگران تور قشم جالب است بدانید، بومیان این منطقه بر این باورند که در زمان های قدیم یک ستاره از آسمان به زمین افتاده و باعث بالا آمدن خاک این منطقه و خشک شدن آن به شکل ستون های امروزی شده است. برای درک بهتر زیبایی های دره ستارگان حتما باید به این منطقه سفر کرد و لازمه سفر به این منطقه دانستن آدرس دره ستارگان و نحوه دسترسی به آن می باشد. در ادامه آدرس دره ستارگان و نحوه دسترسی به آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد.
دره ستارگان در جنوب جزیره قشم و پنج کیلومتری روستای برکه خلف واقع شده است. گردشگران تور قشم به دو طریق می توانند به آدرس دره ستارگان بروند. روش اول استفاده از خدمات تور هتلی است که در آن اقامت دارید و روش دوم سفر شخصی به این منطقه می باشد. گردشگرانی که مایلند با وسیله شخصی خود به دره ستارگان بروند، از دو مسیر می توانند به سمت این منطقه حرکت کنند. اولین مسیر جاده جنوبی جزیره قشم است. یعنی ابتدا از جاده جنوبی جزیره به سمت بزرگراه خلیج فارس حرکت کرده و پس از چند دقیقه به بلوار آزادگان می رسید. بعد از بلوار آزادگان و رد کردن پارک زیتون و طی کردن خیابان دریا، به یک فرعی می رسید که بر روی آن تابلوی روستای برکه خلف نمایان است. دره ستارگان درست 5 کیلومتر بعد از این روستا واقع شده است. اگر از این مسیر برای رفتن به این منطقه استفاده کنید، حداکثر 31 دقیقه طول می کشد تا به دره ستارگان برسید.مسیر دوم برای دسترسی به دره ستارگان، حرکت از مرکز جزیره قشم است. یعنی از طریق جاده شهرک کورزین جدید به سمت شرق جزیره حرکت کرده و بعد از رد شدن از نزدیکی روستا های تنبان، جیجیان، رمکان، زیرانگ و ریگو و رسیدن به روستای برکه خلف، با طی مسافت حدودا 5 کیلومتر، به دره ستارگان می رسید. گردشگرانی که در سفر به قشم از این مسیر به سمت دره ستارگان حرکت می کنند، حداکثر 1 ساعت طول می کشد تا به مقصد برسند.
تا این قسمت از مقاله سعی بر آن داشتیم که آدرس دره ستارگان و راه های دسترسی به آن را به طور دقیق مورد بررسی قرار داده و اطلاعاتی درباره آن در اختیار گردشگران و کاربران سایت قرار دهیم. اما نکته مهم دیگری برای سفر های این چنینی وجود دارد که حتما باید به آن توجه داشته باشید.، اگر قصد دارید با خودروی شخصی به دره ستارگان بروید و از طرفی با این مناطق آشنایی ندارید، حتما از یک راهنمای محلی کمک بگیرید تا در این جزیره گم نشوید.
در آخر لازم به ذکر است، از آن جایی که جزیره قشم دارای آب و هوای گرم و مرطوب می باشد، بهتر است اواخر زمستان و اوایل بهار را برای سفر به قشم و بازدید از دره ستارگان انتخاب تا گرمای بیش از حد هوا برایتان آزار دهنده نباشد.
آدرس دره ستارگان: استان هرمزگان، جزیره قشم، 5 کیلومتر بعد از روستای برکه خلف.
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

تورهای قشم

تور قشم 3 آبان 99
4 شب
آتا آتا
کیش ا ... کیش ایر
گردشگر زمان
3 آبان - 7 آبان

تور قشم 8 آبان 99
3 شب
تابان تابان
تابان تابان
گردشگر زمان
8 آبان - 11 آبان

تور قشم 5 آبان 99
4 شب
آتا آتا
آتا آتا
ندا پرواز
5 آبان - 9 آبان

تور قشم 4 و 6 آبان 99
3 شب
معراج معراج
زاگرس زاگرس
قصر شایان
6 آبان - 9 آبان

تور قشم 4 آبان 99
5 شب
ایران ... ایران ایر
آتا آتا
ندا پرواز
4 آبان - 9 آبان

تور قشم 9 آبان 99
3 شب
آتا آتا
قشم ا ... قشم ایر
دانیار سفر پارسیان
9 آبان - 12 آبان

تور قشم 3 و 4 آبان 99
4 شب
وارش وارش
معراج معراج
آرشین پرواز
3 آبان - 8 آبان

تور قشم 4 آبان 99
4 شب
آتا آتا
قشم ا ... قشم ایر
دانیار سفر پارسیان
4 آبان - 8 آبان

تور قشم 5 و 9 آبان 99
2 شب
آتا آتا
قشم ا ... قشم ایر
اسطوره بیستون
9 آبان - 11 آبان

تور قشم 13 آبان 99 ویژه تعطیلات
3 شب
قشم ا ... قشم ایر
قشم ا ... قشم ایر
رادین گشت پایتخت
13 آبان - 16 آبان
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما