قیمت بلیط باغ گیاه شناسی باتومی

📅 بروزرسانی : ۱۴ آذر ۱۳۹۷ بازدید : 386
باتومی که یکی از شهر های مهم گردشگری کشور گرجستان محسوب می شود، سالانه میزبان میلیون ها توریست از سراسر جهان می باشد. یکی از تفریحات محبوبی که گردشگران در سفرشان به این شهر از آن بازدید می کنند، باغ گیاه شناسی باتومی است. برای رفتن به این مکان  تفریحی در درجه اول باید بلیط آن را تهیه کنید و قطعا اولین موضوعاتی که به ذهنتان می رسد، قیمت بلیط باغ گیاه شناسی باتومی و نحوه خرید آن می باشد. بنابراین ما در این مقاله شما گردشگران و کاربران عزیز را با حدود قیمت بلیط باغ گیاه شناسی باتومی آشنا می کنیم، تا در سفرتان به این شهر از آن بازدید کرده و لحظات خوشی را در آن رقم بزنید.

باغ گیاه شناسی باتومی در واقع یک محیط زیست امن برای انوع گونه های گیاهی نادر و کمیاب است. این باغ در زمینی به وسعت حدود 111 هکتار تاسیس شده و حدود 5000 گونه گیاهی را در خود جای داده است. همچنین این باغ گیاه شناسی شامل بخش های مختلفی اعم از باغ کودکان، باغ شکوفه ها، باغ شکسپیر، کویر، باغ سنگ، باغ خانوادگی و غیره است که هر یک از آن ها زیستگاه نمونه هایی از گیاهان مربوط به مناطق مختلف جهان می باشد. باغ گیاه شناسی باتومی از جمله اماکنی است که توصیف آن در کلام نمی گنجد و برای درک زیبایی های آن باید در سفر به باتومی بلیط آن را تهیه کرده و از آن بازدید نمایید. در ادامه شما را از قیمت بلیط باغ گیاه شناسی باتومی و همچنین زمان های امکان پذیر برای بازدید از آن، مطلع می سازیم.
قیمت بلیط و زمان بازدید
گردشگرانی که در سفر به گرجستان، قصد بازدید از باغ گیاه شناسی باتومی را دارند لازم است بدانند که این باغ همه روزه از ساعت 9 صبح الی 8 شب میزبان بازدید کنندگان و گردشگران تور باتومی می باشد. همچنین قیمت بلیط باغ گیاه شناسی باتومی در تاریخ 14 آذر سال 97 به شرح زیر است:
قیمت پایه بلیط بازدید از این باغ گیاه شناسی، 15 لاری گرجستان است اما برای هر دسته از بازدیدکنندگان تعرفه های جداگانه وجود دارد. به این ترتیب که قیمت بلیط برای شهروندان باتومی 8 لاری، دانشجویان و بازنشستگان 2 لاری، دانش آموزان 1 لاری و برای صاحبان BatumiCard حدود 3.75 لاری محاسبه می شود. همچنین گردشگران تور باتومی لازم است بدانید که بر اساس تعرفه های جدید باغ گیاه شناسی باتومی، قیمت بلیط برای آژانس های مسافرتی، شرکت ها و سازمان های دولتی که با گروه های گردشگری سازمان یافته همکاری می کنند، شامل 25 درصد تخفیف می باشد.
نحوه خرید بلیط
گردشگران تور گرجستان برای تهیه بلیط می توانند از 2 روش خرید در محل و خرید از میز تور هتلی که در آن اقامت دارند استفاده کنند، که در صورت استفاده از روش دوم، شامل 25 درصد تخفیف در قیمت بلیط (15 لاری) خواهند شد.
نحوه دسترسی
باغ گیاه شناسی باتومی در یک منطقه خوش آب و هوا به نام Mtsvane Kontskhi واقع شده است. این منطقه را با نام Green Cape هم می شناسند. گردشگران عزیز برای رفتن به این منطقه و مراجعه به باغ گیاه شناسی می توانند از ماشین شخصی، ترن، تاکسی و اتوبوس استفاده کنند.
آدرس، شماره تلفن و وبسایت
آدرس دقیق: گرجستان، باتومی، Mtsvane Kontskhi (Green Cape).
شماره تلفن: +995 422 270033/246233.
وبسایت: www.bbg.ge
در انتهای مقاله قصد داریم مجموعه ای از نکات را برای شما گردشگران عزیز متذکر شویم که در زمان بازدید از باغ گیاه شناسی بسیار کلیدی و مهم می باشند. از جمله این نکات می توان به موارد زیر اشاره کرد:
• باغ گیاه شناسی باتومی مجهز به پارکینگ عمومی بوده و در صورتی که با خودروی شخصی خود به این مکان مراجعه می کنید، می توانید از پارکینگ آن استفاده نمایید.
• پس از تهیه و خرید بلیط، به هیچ عنوان امکان بازگرداندن آن وجود ندارد.
• برپایی پیک نیک و یا عکاسی در این باغ بدون مجوز، ممنوع می باشد.
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره قیمت بلیط باغ گیاه شناسی باتومی

سوشیانت آذر 1397
6 نفر پسندیدند
علاوه بر قیمت بلیط باغ گیاه شناسی باتومی که گذاشتید ممنون میشم اگر قیمت بلیط باغ گیاهشناسی ایران هم بگذارید

lahzeakhar.com/entertainment-full-information/23457-%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%B7-%D8%A8%D8%A7%D8%BA-%DA%AF%DB%8C%D8%A7%D9%87-%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%AA%D9%88%D9%85%DB%8C

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به قیمت بلیط باغ گیاه شناسی باتومی