قیمت بلیط حمام ترکی استانبول

حمام های ترکی یکی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری موجود در شهر استانبول می باشد و سالانه گردشگران بسیاری از این حمام ها سنتی استفاده می کنند. اطلاع از قیمت بلیط حمام ترکی استانبول می تواند در سفر به این شهر برای گردشگران مفید واقع شود، بنابراین اگر قصد سفر با تور استانبول و مراجعه به این حمام ها را دارید در ادامه با تیم لحظه آخر همراه باشید تا اطلاعاتی در رابطه با قیمت بلیط حمام ترکی استانبول در اختیارتان قرار دهیم.
توجه داشته باشید که بیش از 10 حمام بسیار زیبا در استانبول وجود دارد که ما در این مقاله به معرفی برخی از آن ها خواهیم پرداخت و کاربران لحظه آخری با مطالعه این بخش علاوه بر اطلاع از قیمت بلیط حمام ترکی استانبول تا حد زیادی با این حمام ها آشنا خواهند شد.حمام ترکی خرم سلطان ایاصوفیه:
این حمام که به دستور خرم سلطان همسر سلطان سلیمان ساخته شده است امروزه یکی از بهترین حمام های عمومی موجود در استانبول به شمار می آید.
در این مجموعه به طور کلی 5 پکیج مختلف ارائه می شود که گردشگران برای استفاده از خدمات این حمام بسته به پکیجی که انتخاب می کنند باید مبلغی بین 470 تا 1000 لیر پرداخت کنند.
لازم به ذکر است که این حمام گران ترین قیمت بلیط حمام ترکی استانبول را دارد.
اگر قصد بازدید از این حمام را دارید باید بدانید که ساعت کاری این مجموعه از 8 صبح تا 10 شب می باشد.
آدرس: استانبول، محله فاتح، میدان ایاصوفیه 2، محله جانکورتاران.


حمام آقا:
حمام سنتی آقا به دستور هفتمین شاه عثمانی به عنوان حمام خصوصی شاه و شاهزادگان ساخته شده است و یکی از زیبا ترین حمام های ترکی استانبول به شمار می آید، پس از سقوط دولت عثمانی این حمام توسط فردی آمریکایی خریداری شده و در دسترس عموم قرار گرفت و امروزه تمامی گردشگران تور استانبول می توانند به این حمام رفته و از امکانات موجود در آن استفاده کنند.
گردشگران باید توجه داشته باشند که ساعت کاری حمام آقا همه روزه از 10 صبح تا 10 شب می باشد و قیمت بلیط حمام ترکی استانبول بسته به خدماتی که انتخاب می کنید بین 100 تا 180 لیر متفاوت می باشد.
آدرس: استانبول، محله فاتح، خیابان وزیرهان 8، ملافناری


حمام جاغالوغلو:
این حمام به قدری زیبا و منحصر به فرد است که نام آن در بین 1000 مکانی که پیش از مرگ باید از آن ها بازدید کرد وجود دارد. اگر قصد سفر با تور استانبول و بازدید از حمام های ترکی این شهر را دارید پیشنهاد ما به شما بازدید از این حمام می باشد.
حمام جاغالوغلو در قرن 18 میلادی توسط عبدالله آقا که یکی از معمار های برجسته آن زمان بود، ساخته شده است و هنگام بازدید از آن می توانید تا حد زیادی با سبک معماری ترکی آشنا شوید، قیمت بلیط این حمام به نسبت سایر حمام های ترکی شهر استانبول کمی گران تر است و بسته به پکیج انتخابی گردشگران بین 290 تا 820 لیر متفاوت می باشد.
لازم به ذکر است که ساعت کاری این حمام از 8 صبح تا 9 شب می باشد.
آدرس: استانبول، محله فاتح، خیابان حمام جاغالوغلو، محله علمدار


حمام کیلیک علی پاشا:
این حمام در واقع یکی از بخش های مجموعه کیلیک علی پاشا می باشد که از محبوبیت بسیاری در میان گردشگران تور استانبول و مردم این شهر برخوردار است و یکی از برجسته ترین بنا های استانبول به شمار می آید قیمت بلیط این حمام ترکی حدود 220 لیر می باشد و گردشگران تور استانبول می توانند همه روزه از ساعت 8 صبح تا 11:30 شب به این حمام بروند.
آدرس: استانبول، کاراکوی، محله توفان، جنب مسجد کلیک پاشا
از دیگر حمام های معروف شهر استانبول می توان به حمام های جمبرلیتاش، سوفولار، سلیمانیه و غیره اشاره کرد که قیمت بلیط هر یک از آن ها به ترتیب 100 تا 250 لیر، 30 تا 50 لیر و 235 لیر می باشد.

نظرات مردم درباره قیمت بلیط حمام ترکی استانبول

آریامن 18 آذر 97
4
واقعا قیمت بلیط حمام ترکی استانبول هر چقدر هم باشه ارزش داره انقدر که خوبه و خستگی از تن بیرون میاره
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر