قیمت بلیط باغ وحش وکیل آباد

📅 انتشار : 1397/09/10 📅 بروزرسانی : 1402/07/03 ⏱ مطالعه : 2 دقیقه بازدید : 310965
باغ وحش وکیل آباد مشهد
هزینه بازدید
ساعت کاری
آدرس

باغ وحش وکیل آباد مشهد یکی از جاذبه های تفریحی این شهر به شمار می آید که در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی نظیر موقعیت مکانی و قیمت بلیط باغ وحش وکیل آباد را در اختیار گردشگران تور مشهد و کاربران سایت لحظه آخر قرار دهیم. برای اطلاع از قیمت بلیط باغ وحش وکیل آباد و همچنین موقعیت مکانی این مجموعه تفریحی در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

باغ وحش وکیل آباد مشهد

با خرید بلیط باغ وحش وکیل آباد مشهد انتظار چه چیزی را داشته باشیم؟

باغ وحش مشهد با دارا بودن مساحتی غریب به 40 هزار متر مربع بزرگ ترین باغ وحش موجود در ایران به شمار می آید که در سال 1339 افتتاح شده است. این مجموعه تفریحی در قسمت جنوب غربی شهر مشهد قرار دارد و سالانه گردشگران بسیاری از آن بازدید می کنند. باید بدانید که باغ وحش وکیل آباد تنها باغ وحش استان خراسان رضوی به شمار می آید و زیستگاه حیوانات بسیاری نظیر ببر، گراز، شیر، خرس، خوک، گوزن و آهو می باشد. در این مجموعه به طور کلی 125 گونه مختلف از جانداران که شامل 61 گونه پستاندار و 49 گونه پرنده می باشند، نگهداری می شود و بازدید از آن ها می تواند تجربه جالبی باشد. گردشگران تور مشهد باید توجه داشته باشند که این مجموعه در تاریخ 10 مرداد سال 1397 به سبب عدم رعایت بهداشت در سردخانه آن، پلمپ شده و پس از دو ماه در تاریخ 6 شهریور سال 1397 مجدداً باز گشایی شد و در حال حاضر گردشگران تور مشهد می توانند از این مجموعه و حیواناتی که در آن نگهداری می شود بازدید به عمل آورند.
سفر به مشهد مقدس یا پایتخت معنوی ایران
هزینه بازدید از باغ وحش وکیل آباد

هزینه بازدید از باغ وحش وکیل آباد

برای بازدید از باغ وحش وکیل آباد باید بلیط ورودی تهیه کنید، خوب است بدانید که قیمت بلیط باغ وحش وکیل آباد مشهد برای شهروندان ایرانی در حال حاضر 60 هزار تومان و برای گردشگران خارجی رایگان می باشد.تهیه بلیط برای کودکان بالای 7 سال الزامی است.

جاهای دیدنی مشهد - اگر قصد سفر به مشهد دارید با کلیلک بر روی لینک از دیدنی های این شهر مطلع شوید.

ساعت کاری باغ وحش مشهد

لازم به ذکر است که ساعت کاری این باغ وحش همه روزه از ساعت 7:30 صبح تا 19:30 می باشد. بد نیست بدانید که مناسب ترین زمان برای رفتن به باغ وحش وکیل آباد و بازدید از حیوانات آن در اوایل صبح می باشد، چرا که در ساعات اولیه صبح هوا خنک تر است و حیوانات نیز سرحال هستند و این می تواند برای شما بازدید کنندگان جذاب تر باشد.
 
ساعت کاری بازدید از باغ وحش وکیل آباد

تلفن باغ وکش وکیل آباد مشهد

شماره تماس: 05135014433
آدرس باغ وحش وکیل آباد مشهد

آدرس باغ وحش وکیل آباد مشهد

آدرس : انتهای بلوار وکیل آباد-جنب بوستان وکیل آباد.
لازم به ذکر است از دیگر جاذبه های گردشگری مشهد می توان با پارک کوهسنگی مشهد، پارک هفت حوض مشهد، آرامگاه فردوسی و سرزمین موج های آبی مشهد اشاره کرد که می توانید در این اماکن ساعت ها خوش بگذرانید و لذت ببرید.

قیمت بلیط موج های آبی مشهد ۱۴۰۲ - اولین و بزرگترین پارک آبی سرپوشیده ایران

گزارش مشکل

سوالات متداول قیمت بلیط باغ وحش وکیل آباد

نظرات کاربران درباره قیمت بلیط باغ وحش وکیل آباد
مسلمان 1402/05/17
102 نفر پسندیدند
با سلام چرا برای خارجیها رایگان
آیسا 1402/05/16
109 نفر پسندیدند
چرا برای گردشگران خارجی رایگان هست حالا اگر ما بخواهیم برویم یه کشور برای گردشگری کلی پول می‌گیرند
حسن 1402/06/26
0 نفر پسندیدند
چون خارجی ها میهمانند
ایلیا 1402/05/15
37 نفر پسندیدند
توجه کیانی که دارای ناراحتی قلبی هستند نرووند🤣
امتیاز 5 از 5 | از 455 کاربران به قیمت بلیط باغ وحش وکیل آباد