قیمت بلیط پارک آبی استانبول

📅 بروزرسانی : ۵ آذر ۱۳۹۷ بازدید : 15580

استانبول یکی از شهرهای مهم توریستی در ترکیه می باشد که تفریحاتی بی نظیر را در خود جای داده است. در این شهر پارک های آبی معروف و باکیفیتی وجود دارد که توجه هر توریستی را به خود جذب می کند. برای اطلاع از قیمت بلیط پارک آبی استانبول در ادامه همراه ما باشید. دو پارک آبی به نام های کلاب دلفین و آکوا مارین در این شهر وجود دارد که هر یک جذابیت های خاص خود را داشته و بنا بر امکانات و تجهیزاتی که دارا می باشند، قیمت های متفاوتی دارند.

 

پارک آبی استانبول - شما میتوانید برای مشاهده بهترین پارک های آبی استانبول کلیک کنید .

 

قیمت بلیط پارک آبی آکوا مارین استانبول

این پارک آبی که در منطقه بویوک چکمجه و در خیابان کوماندو 4 قرار دارد برای هر سنی مناسب می باشد و تمامی گردشگران تور استانبول می توانند برای تفریح به آن بروند. پارک آبی آکوا مارین استانبول دارای گنجایش 3 هزار نفری است. از آن جایی که این پارک آبی روباز می باشد، در فصول گرم سال باز بوده و در فصول سرد و بارانی سال بسته است؛ به طور کلی بازه زمانی فعالیت این مجموعه تفریحی معمولا بین اردیبهشت تا شهریور می باشد. پارک آبی استانبول آکوا مارینا مجهز به سرسره های جذاب و مهیجی چون کامیکازه، چاله سیاه و سرسره بلند می باشد که هیجانی غیر قابل وصف را در پی دارند. از مهم ترین امکانات این پارک آبی باید به استخر موج، استخر المپیک، بازی های دریایی، انیمیشن، رفتینگ و استخر کودکان اشاره کنیم. هزینه بلیط این پارک آبی برای آقایان تقریبا 70 لیر و برای خانم ها 60 لیر می باشد. کودکان نیز می توانند با پرداخت 35 لیر از امکانات این پارک بهره ببرند. لازم به ذکر است که بگوییم قیمت بلیط ها در روز شنبه 10 لیر گران تر می باشد که این مقدار برای کودکان 5 لیر است. ورود کودکان زیر 4 سال هیچ هزینه ای در پی ندارد. 

  • ساعات فعالیت پارک آبی آکوا مارین استانبول: 9 الی 19
  • آدرس پارک آبی آکوا مارین استانبول: ترکیه/ استانبول/ منطقه اروپایی بویوک چکمجه/ خیابان کوماندو 4
  • تلفن پارک آبی آکوا مارین جهت دریافت اطلاعات تکمیلی: 902128822820

 

قیمت پارک آبی استانبول

 

قیمت بلیط پارک آبی دلفین استانبول

کلاب دلفین در منطقه باشاک شهر و در خیابان کمال پاشا واقع شده است که بسیار مورد توجه توریست های تور ترکیه قرار دارد. پارک آبی کلاب دلفین که بزرگترین پارک آبی استانبول محسوب می شود در سال 2001 افتتاح شده است و مجموعه ای از سرسره های هیجان انگیز و استخرهای بزرگ و کوچک را در دل خود جای داده تا لحظات شادی را برای مراجعین خود بسازد. شاید برایتان جالب باشد که بدانید علاوه بر بازی ها و تفریحات آبی، در این مجموعه می توانید به والیبال ساحلی، تنیس و واترپلو هم بپردازید. 
هزینه بلیط این پارک هم مانند پارک آکوا مارین بوده و برای آقایان 70 لیر، برای خانم ها 60 لیر و برای کودکان 35 لیر است که در روز شنبه 10 لیر برای خانم ها و آقایان و 5 لیر برای کودکان به مبلغ کلی افزوده می شود.

  • ساعات فعالیت پارک آبی دلفین استانبول: 9 الی 19
  • آدرس پارک آبی دلفین استانبول: ترکیه/ استانبول/ باشاک شهر/ باهچه شهیر/ خیابان کمال پاشا
  • تلفن پارک آبی دلفین جهت دریافت اطلاعات تکمیلی: 902126726161
گزارش مشکل

سوالات متداول

قیمت بلیط های این پارک آبی برای آقایان و خانم ها متفاوت است، قیمت بلیط برای آقایان 60 لیر و برای بانوان 45 لیر می باشد، قیمت بلیط برای خردسالان نیز بسته به سن آن ها متفاوت می باشد.
قیمت بلیط های پارک آبی کلاب دلفین نیز همانند پارک آبی آکوا مارین برای آقایان 60 لیر و برای بانوان 45 لیر می باشد.
پارک آبی آکوا مارین در خیابان کوماندو 4 واقع در منطقه بویوک چکمجه شهر استانبول قرار دارد.
پارک آبی کلاب دلفین در خیابان کمال پاشا واقع در منطقه باشاک شهر در استانبول واقع شده است.
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/entertainment-full-information/23440-%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%B7-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%A2%D8%A8%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%D8%A8%D9%88%D9%84

امتیاز 5 از 5 | از بین 114 کاربران به قیمت بلیط پارک آبی استانبول