قیمت بلیط پارک آبی استانبول

استانبول یکی از شهرهای مهم توریستی در ترکیه می باشد که تفریحاتی را در خود داده است. در این شهر پارک های آبی معروف و باکیفیتی وجود دارد که هر توریستی را به خود جذب می کند. برای اطلاع از قیمت بلیط پارک آبی استانبول، در ادامه همراه ما باشید.
دو پارک آبی به نام های کلاب دلفین و آکوا مارین در این شهر وجود دارد که هر یک جذابیت های خاص خود را داشته و بنا بر امکانات و تجهیزاتی که دارا می باشند، قیمت های متفاوتی دارند.

*قیمت بلیط پارک آبی آکوا مارین
این پارک آبی که در منطقه بویوک چکمجه و در خیابان کوماندو 4 قرار دارد برای هر سنی مناسب می باشد و تمامی گردشگران تور استانبول می توانند برای تفریح به آن بروند.

هزینه بلیط این پارک آبی برای آقایان تقریبا 60 لیر و برای خانم ها 45 لیر می باشد. کودکان نیز می توانند با پرداخت 30 لیر از امکانات این پارک بهره ببرند. لازم به ذکر است که بگوییم قیمت بلیط ها در روز 1 شنبه 10 لیر گران تر می باشد که این مقدار برای کودکان 3 لیر است. ورود کودکان زیر 4 سال هیچ هزینه ای در پی ندارد. تلفن پارک آبی آکوا مارین جهت دریافت اطلاعات تکمیلی به شرح زیر است: 902128822820

*قیمت بلیط پارک آبی کلاب دلفین
کلاب دلفین در منطقه باشاک شهر و در خیابان کمال پاشا واقع شده است که بسیار مورد توجه گردشگران تور استانبول قرار دارد. هزینه بلیط این پارک هم مانند پارک آکوا مارین بوده و برای آقایان 60 لیر، برای خانم ها 45 لیر و برای کودکان 30 لیر است که در روز 1 شنبه 10 لیر برای خانم ها و آقایان و 3 لیر برای کودکان بر مبلغ آن افزوده می شود.

تلفن: 902126726161
حال با اطلاع از قیمت بلیط پارک آبی استانبول شما گردشگران تور ترکیه می توانید به راحتی هر یک را انتخاب کنید و لحظات شاد و مفرحی را در این شهر سپری کنید. 

سوالات متداول قیمت بلیط پارک آبی استانبول

1- قیمت بلیط پارک آبی آکوا ارین استانبول چقدر است؟

پاسخ : قیمت بلیط های این پارک آبی برای آقایان و خانم ها متفاوت است، قیمت بلیط برای آقایان 60 لیر و برای بانوان 45 لیر می باشد، قیمت بلیط برای خردسالان نیز بسته به سن آن ها متفاوت می باشد.


2- قیمت بلیط پارک آبی کلاب دلفین استانبول چقدر است؟

پاسخ : قیمت بلیط های پارک آبی کلاب دلفین نیز همانند پارک آبی آکوا مارین برای آقایان 60 لیر و برای بانوان 45 لیر می باشد.


3- آدرس پارک آبی آکوا مارین استانبول کجاست؟

پاسخ : پارک آبی آکوا مارین در خیابان کوماندو 4 واقع در منطقه بویوک چکمجه شهر استانبول قرار دارد.


4- آدرس پارک آبی کلاب دلفین استانبول کجاست؟

پاسخ : پارک آبی کلاب دلفین در خیابان کمال پاشا واقع در منطقه باشاک شهر در استانبول واقع شده است.


نظرات مردم درباره قیمت بلیط پارک آبی استانبول

راشین 6 آذر 97
0
من پارسال رفتم قیمت بلیط پارک آبی استانبول خیلی به صرفه تر از الان بود
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر