آدرس کلوپ های غواصی در کیش

جزیره کیش یکی از شهر های پیشرفته و توریستی در کشور ایران محسوب می شود. سالانه گردشگران بسیاری از نقاط مختلف ایران و دیگر کشور ها برای بازدید از این شهر، تور کیش را در برنامه سفر خود قرار می دهند. در این شهر کلوپ های غواصی بسیاری وجود دارد. شاید برای شما جالب باشد که از آدرس کلوپ های غواصی در کیش آگاه شوید. در این بخش از وب سایت لحظه آخر قصد داریم آدرس کلوپ های غواصی در کیش را در اختیار شما قرار دهیم.آدرس کلوپ های غواصی در کیش:
- مرکز غواصی کیش: در میدان ساحل جنب هتل شایان واقع شده است. گردشگران تور کیش لازم است بدانند که این مرکز تور های غواصی متفاوتی در نقاط مختلف جزیره کیش برگزار می کند. برای ثبت نام تلفنی در تور های غواصی این کلوپ می توانید با این شماره 09128543246 تماس حاصل فرمایید.
- مرکز غواصی مارینا: این مرکز غواصی در ساحل سیمرغ قرار گرفته است. گردشگران تور داخلی برای هماهنگی و اطلاع از تور های غواصی این مرکز می توانند با شماره 09191082095 تماس حاصل فرمایند.
- مرکز غواصی سی من: این مرکز در مجتمع مسکونی دامون ساحلی واقع شده است. برای تماس با این مرکز می توانید از شماره های 44459299 (076) و 09347691106 استفاده نمایید. ساعت کاری این مرکز از 9 صبح تا غروب آفتاب می باشد.
- مرکز غواصی ناتیلوس: این مرکز غواصی جنب هتل مارینا در ساحل سیمرغ قرار گرفته است. ساعت کاری این مرکز از 9 صبح تا ساعت 6 بعد از ظهر می باشد. برای خرید بلیط و هماهنگی با این مرکز می توانید با شماره 09347692009 تماس حاصل فرمایید.
- مرکز غواصی دایورزدان: این مرکز در ساحل هتل داریوش کیش واقع شده است. برای خرید بلیط از این مرکز می توانید از شماره های 44425274 (076) و 09121725376 استفاده نمایید.
- مجتمع دنیای زیر آب: این مرکز غواصی جنب هتل کوثر در پارک ساحلی سیمرغ قرار گرفته است. ساعت کاری این مرکز از 9 صبح تا ساعت 6 بعد از ظهر می باشد. گردشگران تور کیش برای هماهنگی با این مرکز می توانند از شماره 09038406575 استفاده کنند.
- مرکز غواصی آکواریوس: این مرکز غواصی جنب برج های ساحلی پرشین در ساحل دامون، که یکی از مناطق شمالی جزیره بوده، واقع شده است. برای خرید بلیط و هماهنگی با این مرکز با شماره های 09382273977 و 09393112140 تماس حاصل فرمایید. ساعت کاری این مرکز از 9 صبح تا ساعت 6 بعد از ظهر می باشد.
- مرکز غواصی تراول دایوینگ: این مرکز که در فاز دو نو بنیاد قرار گرفته است. این مرکز در واقع مدرسه غواصی بوده و افرادی که در این مرکز آموزش دیده اند، مدرک بین المللی غواصی دریافت می کنند.به طور کلی جزیره کیش دارای سایت های غواصی متنوع ای بوده که به شرح زیر می باشند:
- سایت غواصی سمبارون: این سایت غواصی در عمق 12 تا 16 متری آب وجود داشته و مکان قرار گیری آن بین جزیره کیش و جزیره هندورابی می باشد.
- سایت غواصی سترن کرک: این سایت در عمق 10 تا 14 متری آب دریا، در ساحل جنوبی جزیره کیش وجود دارد.
- سایت غواصی بیگ کورال: این سایت مناسب افراد مبتدی بوده و در عمق 4 تا 12 متری، در ساحل شرقی این جزیره واقع شده است.
- سایت غواصی ژوراسیک پارک: این سایت که در عمق 12 متری آب های شرق جزیره کیش قرار داشته، امروزه تخریب شده است.
- سایت غواصی داما: این سایت در بخش جنوب شرقی جزیره کیش در محل غرق شدن کشتی داما، در عمق 18 تا 32 متری آب قرار گرفته است.
- سایت غواصی هندورابی: سایت غواصی هندورابی در نزدیکی ساحل جزیره هندورابی، در عمق 4 تا 14 متری آب دریا واقع شده است.
- سایت غواصی سازه ها: این سایت در جنوب شرقی جزیره در عمق 18 تا 20 متری قرار دارد. درون این سایت سازه های بسیاری وجود دارد که امروزه محل زندگی آبزیان شده اند.
- سایت غواصی دشت جلبک: این سایت در عمق 3 تا 10 متری آب در جنوب جزیره کیش قرار گرفته است.
- سایت غواصی دره ستاره ها: این سایت در فاصله ای زیاد از جنوب جزیره کیش در عمق 16 متری آب دریا واقع شده است. در این سایت موجودات دریایی بسیاری مانند کوسه ها حضور دارند. به همین دلیل این منطقه مخصوص افراد حرفه ای می باشد.
- سایت غواصی کنیون: این سایت در عمق 21 متری آب در فاصله ای زیاد از جنوب جزیره قرار گرفته است.
- سایت غواصی کشتی یونانی: این سایت امروزه کمتر از سایر سایت های دیگر مورد توجه قرار گرفته و در عمق 4 تا 5 متری آب واقع شده است.
- سایت غواصی کلبه هور: این سایت در غرب جزیره کیش در عمق 8 متری آب دریا قرار گرفته است.
- سایت غواصی زوبیچ: این سایت در عمق 3 تا 5 متری شمال شرقی جزیره کیش وجود دارد.
- سایت غواصی وانت مغروق: این سایت در عمق 7 متری آب قرار دارد اما امروزه دسترسی به این سایت امکان پذیر نیست.
- سایت غواصی الدورادو: این سایت که در عمق 9 متری آب های شرق جزیره کیش قرار گرفته است شامل مجسمه های بسیاری می باشد.
- سایت غواصی رویال راک: این سایت در عمق 10 متری آب در کنار اسکله تابان واقع شده است.
- سایت غواصی سیمرغ: این سایت در عمق 10 متری آب های اطراف این جزیره قرار گرفته است. امروزه این سایت تخریب شده است.هزینه استفاده از خدمات غواصی در کلوب های غواصی مختلف جزیره کیش متفاوت بوده و در حدود 100 تا 150 هزار تومان می باشد. همچنین لازم است بدانید که در فصل های خلوت جزیره هزینه بلیط کاهش می یابد. برای خرید بلیط می توانید به صورت تلفنی، آنلاین و یا حضوری اقدام کنید. همچنین گردشگران تور کیش لازم است بدانند که اکثر سایت های غواصی کیش دارای پلاژ اختصاصی برای بانوان می باشند.
در این مقاله سعی بر آن داشتیم تا گردشگران تور داخلی را با آدرس کلوب های غواصی در کیش آشنا سازیم تا در سفرشان به این جزیره زیبا به آن ها مراجعه کرده و لحظات خوشی را در کنار دوستان و خانواده خود رقم بزنند.

امتیاز 5 از 5 | از بین 102 دهنده به امتیاز آدرس کلوپ های غواصی در کیش
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.