دریاچه نوریگلی

📅 بروزرسانی : ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ بازدید : 168
دریاچه نوریگلی باتومی
جاذبه‌های دریاچه نوریگلی باتومی
شهر باتومی واقع در جنوب غربی گرجستان، یکی از زیبا ترین شهر ها در این کشور می باشد. امروزه جاذبه های گردشگری این شهر نظر افراد بسیاری را به خود جلب کرده است. سالانه گردشگران بسیاری برای تفریح و بازدید از شهر باتومی به این شهر سفر می کنند. این شهر دارای مکان های تفریحی بسیاری می باشد، یکی از جاذبه های تفریحی محبوب در این شهر دریاچه نوریگلی می باشد. با ما در این مقاله همراه باشید تا به بررسی دریاچه نوریگلی بپردازیم.

تور باتومی - اگر علاقه دارید به این شهر زیبا سفر کنید، می توانید از قیمت تورهای باتومی مطلع شوید و برای خرید اقدام نمایید.

دریاچه نوریگلی باتومی

دریاچه نوریگلی در یکی از پارک های بسیار زیبا در شهر باتومی قرار گرفته است. گردشگران تور باتومی لازم است بدانند که دریای سیاه در فاصله ی 100 متری از این دریاچه وجود دارد. مساحت کلی این دریاچه در حدود 5 هکتار بوده و درون پارکی بزرگ به مساحت 13 هکتار واقع شده است. این دریاچه از به هم پیوستن آب های زیر زمینی به وجود آمده است و عمق آن در برخی نواحی به 8 متر می رسد. همچنین این دریاچه از طریق کانال آبی به دریای سیاه متصل شده است. این دریاچه یکی از مکان های تفریحی مناسب برای گردشگران تور گرجستان بوده که به ماهی گیری علاقمند هستند، درون این دریاچه گونه های بسیاری از ماهی ها زندگی می کنند. آب این دریاچه شفاف بوده و می توان ماهی ها را درون آن مشاهده کرد. وجود پارکی بسیار زیبا در اطراف این دریاچه جذابیت آن را دو چندان کرده است.

تور تفلیس - ارزان ترین تورهای تفلیس ✅✅ از مقاصد مختلف ایران در لحظه آخر

جاذبه‌های دریاچه نوریگلی باتومی

از دیگر امکانات تفریحی موجود در اطراف دریاچه نوریگلی می توان به قایق رانی درون دریاچه، زمین بازی کودکان، مسیر دوچرخه سواری و باغ وحش اشاره کرد. قدم زدن در کنار این دریاچه و تماشای مناظر اطراف آن یکی از تفریحات مورد علاقه گردشگران تور باتومی می باشد. گردشگرانی که در فصل زمستان به این شهر سفر می کنند لازم است بدانند که زیبایی دریاچه نوریگلی در این فصل دو چندان می شود. 

تور گرجستان - ارزان‌ترین قیمت تور گرجستان زمینی 🚌 و هوایی ✈️ - بهترین تور گرجستان را از لحظه آخر بخواهید.

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/entertainment-full-information/23429-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%DA%86%D9%87-%D9%86%D9%88%D8%B1%DB%8C%DA%AF%D9%84%DB%8C

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به دریاچه نوریگلی