نایت سافاری سنگاپور

در این مقاله قصد داریم یکی از مهیج ترین جاذبه های تفریحی موجود در کشور سنگاپور یعنی نایت سافاری سنگاپور را معرفی کنیم پس اگر قصد سفر با تور سنگاپور را دارید در ادامه لحظه آخر را همراهی کنید.
نایت سافاری سنگاپور اولین باغ وحشی است که در آن اغلب، حیوانات شب زی نگهداری می شود به همین جهت نایت سافاری سنگاپور یکی از منحصر به فرد ترین باغ وحش های دنیا به شمار می آید.
ایده ساخت باغ وحش شب زی نخستین بار توسط اونگ سوی لا، مدیر مجموعه نایت سافاری سنگاپور ارائه شد و چندی بعد در تاریخ 26 می 1994 مجموعه نایت سافاری در زمینی به مساحت 35 هکتار تأسیس شد. لازم به ذکر است که این باغ وحش شب زی در مجاورت باغ وحش سنگاپور قرار داد.
خوب است بدانید که امروزه در این باغ وحش بیش از 130 گونه جاندار شب زی نگهداری می شود که حدود 40 درصد آن ها در حال انقراض هستند.
نایت سافاری سنگاپور زیر نظر ذخیره گاه حیات وحش سنگاپور اداره می شود و طبق آخرین آمار ارائه شده سالانه حدود 1 میلیون گردشگر از آن بازدید می کنند.
اگر قصد بازدید از نایت سافاری را دارید باید بدانید که این مجموعه در طول روز باز می باشد اما توجه داشته باشید که بازدید از فضای باز باغ وحش که یک جنگل مرطوب استوایی می باشد تنها در شب امکان پذیر است.
در این مجموعه نور پردازی بسیار خاصی وجود دارد که دید گردشگران را در شب بهبود می بخشد و گردشگران تور سنگاپور می توانند زیستگاه حیوانات موجود در ای مجموعه را مشاهده کنند.
در مجموعه نایت سافاری گردشگران تور سنگاپور علاوه بر بازدید از حیوانات شب زی می توانند در جشن ها و مراسم هایی که در این مجموعه برکزار می شود نیز شرکت کنند.
خوب است بدانید که این باغ وحش به 7 منطقه جغرافیایی تقسیم می شود و 4 مسیر پیاده روی و تراموا برای بازدید در نظر گرفته شده است.
امیدواریم این مقاله در سفر با تور سنگاپور برای گردشگران مفید واقع شود.
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر