پارک زعبیل دبی

در شهر توریستی دبی تفریحات بی نظیری وجود دارد که یکی از آن ها پارک زعبیل دبی می باشد. پارک زعبیل دبی که یکی از مراکز فرهنگی این شهر به حساب می آید، در سال 2005 در منطقه زعبیل احداث شده و یک پارک شهری و همگانی است.
این پارک خوش منظره تعدادی پل عابر پیاده را در بر دارد که توسط آن ها به قسمت های مختلف تقسیم می شود. گردشگرانی که با تور دبی به این شهر سفر کرده اند می توانند از طریق مترو به این مکان رفته و از درب های ورودی زیادی که در نقاط مختلف پارک تعبیه شده وارد پارک شوند. فضای کلی پارک زعبیل دبی حدود 50 هکتار بوده که امکانات رفاهی و تفریحی خوبی را شامل می شود. از جمله این امکانات می توان به فضای سبز و چمن زاری چشم نواز، پارکینگ، زمین گلف، اینترنت پرسرعت، نمایشگاه، سالن آمفی تئاتر، باشگاه بدنسازی، نمازخانه، دریاچه ای مصنوعی و زیبا، مسیر مخصوص پیاده روی، زمین فوتبال و مرکز تجاری تفریحی "استارگیت" اشاره کرد که گردشگران تور امارات می توانند از آن ها بهره ببرند.
یک ویژگی منحصر به فردی که پارک زعبیل دبی دارد، وجود گنجایش برگزاری نمایشگاه های مختلف می باشد. غالب بر سه هزار درخت نخل در این پارک دیدنی کاشته شده که منظره ای تماشایی به آن بخشیده است. لازم به ذکر است که بگوییم این پارک در روزهای 2 شنبه مخصوص بانوان می باشد.
پارک زیبای زعبیل دسترسی بسیار خوبی به خیابان های مهم دبی دارد، به طوری که خیابان های "شیخ راشد"،  "شیخ زائد" و "شیخ خلیفه بن زائد" همگی در اطراف این پارک قرار دارند. همچنین این پارک خوش منظر مابین مرکز تجاری دبی و الکرامه واقع شده است. ورود به این پارک برای افراد ناتوان و کودکان زیر 2 سال رایگان بوده و برای افراد عادی 5 درهم هزینه دارد. پارک زعبیل همه روزه از ساعات 8 صبح تا 23 شب پذیرای بازدیدکنندگان و گردشگران تور دبی می باشد.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره پارک زعبیل دبی

دانشور 3 شهریور 97
3
پارک زعبیل دبی خیلی زیباست کاملا ببینید متوجه خواهید شد چقدر زمان و هزینه برای این پارک کردند
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر