پارک زعبیل دبی

زمان مطالعه: 2 دقیقه
بروزرسانی: 1402/09/12
بازدید: 941
نویسنده
تحریریه لحظه آخر نویسنده
پارک زعبیل دبی
سرسبزی و داخل پارک زعبیل دبی
قاب دبی
فضای پارک زعبیل دبی
دایناسورهای پارک زعبیل دبی
در شهر توریستی دبی تفریحات بی نظیری وجود دارد که یکی از آن ها پارک زعبیل دبی می باشد. پارک زعبیل دبی که یکی از مراکز فرهنگی این شهر به حساب می آید، در سال 2005 در منطقه زعبیل احداث شده و یک پارک شهری و همگانی است.

معرفی پارک زعبیل دبی

این پارک خوش منظره تعدادی پل عابر پیاده را در بر دارد که توسط آن ها به قسمت های مختلف تقسیم می شود. گردشگرانی که با تور دبی به این شهر سفر کرده اند می توانند از طریق مترو به این مکان رفته و از درب های ورودی زیادی که در نقاط مختلف پارک تعبیه شده وارد پارک شوند. فضای کلی پارک زعبیل دبی حدود 50 هکتار بوده که امکانات رفاهی و تفریحی خوبی را شامل می شود. از جمله این امکانات می توان به فضای سبز و چمن زاری چشم نواز، پارکینگ، زمین گلف، اینترنت پرسرعت، نمایشگاه، سالن آمفی تئاتر، باشگاه بدنسازی، نمازخانه، دریاچه ای مصنوعی و زیبا، مسیر مخصوص پیاده روی، زمین فوتبال و مرکز تجاری تفریحی "استارگیت" اشاره کرد که گردشگران تور امارات می توانند از آن ها بهره ببرند.

تور دبی لحظه آخری - آفر ویژه تورهای دبی در لحظه آخر از 20 الی 50 درصد تخفیف

ویژگی های پارک زعبیل دبی

یک ویژگی منحصر به فردی که پارک زعبیل دبی دارد، وجود گنجایش برگزاری نمایشگاه های مختلف می باشد. غالب بر سه هزار درخت نخل در این پارک دیدنی کاشته شده که منظره ای تماشایی به آن بخشیده است. لازم به ذکر است که بگوییم این پارک در روزهای 2 شنبه مخصوص بانوان می باشد.

پارک زیبای زعبیل دسترسی بسیار خوبی به خیابان‌های مهم دبی دارد، به طوری که خیابان‌های "شیخ راشد"،  "شیخ زائد" و "شیخ خلیفه بن زائد" همگی در اطراف این پارک قرار دارند. همچنین این پارک خوش منظر مابین مرکز تجاری دبی و الکرامه واقع شده است. ورود به این پارک برای افراد ناتوان و کودکان زیر 2 سال رایگان بوده و برای افراد عادی 5 درهم هزینه دارد.

ساعت کاری پارک زعبیل دبی

پارک زعبیل همه روزه از ساعات 8 صبح تا 23 شب پذیرای بازدیدکنندگان و گردشگران تور دبی می باشد.

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

مجله گردشگری

مشاهده همه مقالات
امتیاز 4 از 5 | از 100 کاربر