باغ وحش دبی

دبی یکی از پر بازدیدترین شهرهای دنیا می باشد که به دلیل دارا بودن جاذبه ها و تفریحات گوناگون جهانگردان زیادی را به سمت خود جذب کرده است. تماشای حیوانات گوناگون و نادر برای بسیاری از بازدیدکنندگان جذاب است. یکی از تفریحات مهیج این شهر باغ وحش دبی می باشد که بازدید از آن یک روز خاطره انگیز را برای شما رقم می زند.
باغ وحش دبی در سال 1976 در جمیرا احداث شد. این باغ وحش به دستور حاکم دبی (شیخ رشید آل مکتوم) در مساحت 2 هکتار ساخته شده است. در این مکان حدود 230 نوع جانور مختلف زیست می کنند. گردشگران تور دبی در این باغ وحش می توانند به تماشای انواع مختلف جانوران مانند: گربه های وحشی، قره قاز، ببر بنگال، یوزپلنگ درنده، گرگ عربی، خارپشت، میمون های دم کوتاه، ببر سیبری، عقاب طلایی، ببر سیبری، خرس، گرگ خاکستری و غیره بپردازند. تعداد خزندگانی که در باغ وحش دبی در معرض دید گردشگران تور دبی قرار گرفته حدود 400 نوع می باشد.
باغ وحش دبی در بین کشورهای عربی نخستین مکانی است که به تربیت گربه وحشی عربی و شامپانزه می پردازد و در مواردی هم دست به اصلاح نژاد در آن ها می زنند. این باغ وحش در دو سال اولی که از ساخت آن می گذشت تعداد محدودی از حیوانات را در خود جای داده بود که با گذشت زمان و پیشرفت در بخش های، گسترش قابل توجهی پیدا کرد و حیوانات بسیار زیادی را برای زیستن به این مکان آوردند.
گردشگران تور امارات از ساعت 10- 18 می توانند از باغ وحش دبی دیدن کنند. البته لازم به ذکر است که این باغ وحش در روز های 3شنبه تعطیل می باشد. در سال 1397 نرخ ورودی باغ وحش برای هر نفر 2 درهم است و کودکان زیر 2 سال نیز رایگان می توانند از این مکان بازدید کنند. 
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره باغ وحش دبی

شبنم 3 شهریور 97
0
خدایی باغ وحش دبی خیلی خوبه حیوانات خوبی رو آوردن به خصوص زرافه کاملا معلومه که چقدر هزینه کردند
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر