امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به تله کابین آرگو

تله کابین آرگو

شهر باتومی با وجود اینکه وسعت زیادی ندارد، تفریحات بسیاری را در خود جای داده که یکی از آن ها تله کابین آرگو می باشد. این تله کابین محبوب در بندر باتومی واقع شده است و به وسیله تاکسی و مینی بوس می توانید به آنجا بروید.
ایده ساخت تله کابین آرگو نخستین بار در سال 2008 میلادی طرح شد و نهایتا در سال 2010 ساخت آن در دستور کار قرار گرفت و حدود 3 سال به طول انجامید. در سال 2013 درب های این مجموعه تفریحی به روی عموم و گردشگران تور باتومی گشوده شد. گردشگران تور باتومی در تله کابین آرگو می توانند مناظر بکر و بی نظیر شهر را از ارتفاع حدود 250 متری به تماشا بنشینند. تله کابین آرگو دارای 20 کابین هشت نفره می باشد که توریست ها می توانند از آن بهره مند شوند. بعد از اینکه از ایستگاه ابتدایی سوار بر کابین می شوید، حدود 15 دقیقه امکان لذت بردن از مناظر زیبای باتومی را دارید، در انتهای مسیر که ایستگاه آرگو می باشد، شما می توانید پیاده شوید و از امکانات رفاهی و چشم اندازهای موجود لذت ببرید.
تله کابین آرگو دارای امکانات ویژه ای از قبیل: اینترنت رایگان، دوربین 2 چشمی و فروشگاه سوغاتی می باشد. علاوه بر موارد گفته شده، گردشگران به هنگام خستگی می توانند بر روی نیمکت هایی که در فضای باز درنظر گرفته شده است، استراحت کنند. هزینه استفاده از این تله کابین (در سال 1397) برای بزرگسالان حدود 58 هزار تومان و برای کودکان حدود 20 هزار تومان می باشد، همچنین کورکان زیر 5 سال به صورت رایگان می توانند از این تله کابین استفاده کنند. کافه رستوران آرگو که در این مکان واقع شده است، مرتفع ترین رستوران شهر باتومی می باشد. این رستوران که 60 نفر ظرفیت دارد، دارای 2 محوطه روباز و سرپوشیده است که گردشگران تور گرجستان می توانند به دلخواه در هر یک از آن ها به صرف غذا بپردازند. 

نظرات مردم درباره تله کابین آرگو

ترن 3 شهریور 97
3
من چرا پس تله کابین آرگو ندیدم؟ روزه های خاصی باز هست؟
درج نظر