هواهین تایلند

تایلند، کشوری است که دارای تفریحات فراوانی می باشد. یکی از بهترین تفریحات در تایلند، بازدید از منطقه هواهین تایلند است. منطقه هواهین تایلند همواره مورد توجه گردشگران زیادی بوده و در اکثر روز های سال، مملو از گردشگر و توریست می باشد.
تایلند، یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در دنیا است که سالانه میزبان بیش از 40 میلیون گردشگر از سراسر دنیا می باشد. این کشور سواحل زیبا، طبیعت سبز و تفریحات آبی بسیاری دارد که از مهم ترین دلایل سفر گردشگران به این کشور است. هواهین تایلند یکی از تفریحات محبوب این کشور است که در ادامه به بررسی آن می پردازیم.
هواهین تایلند منطقه ای ساحلی واقع در قسمت جنوبی تایلند است که تا پیش از سال 1920، یکی از سواحل ماهیگری تایلند محسوب میشد اما در سال 1920، یکی از خاندان سلطنتی تایلند برای سپری کردن تعطیلات تابستانی، این منطقه را مورد مرمت و بازسازی قرار داد تا امروزه یکی از مناطق لوکس تایلند محسوب شود. این منطقه مجموعه ای از لوکس ترین هتل های تایلند را دارد که می تواند خاطره خوبی از اقامت در هواهین تایلند را برای گردشگران بسازد. در میان محبوب ترین تفریحات هواهین تایلند، کایت سواری و ورزش های آبی، از گران ترین و لذت بخش ترین تفریحات این منطقه محسوب می شوند. گردشگران تور تایلند جالب است بدانید در اکثر روز های سال، در هواهین تایلند به دلیل زیبایی خاص، آب و هوای دلنشین، و بناهای مختلفی که دارد، عروسی های زیادی برگزار می شود.
از دیگر امکانات و خدمات رفاهی این منطقه می توان به موارد زیر اشاره کرد:
بازار شبانه تایلند: این بازار از ساعت 18:30 آماده میزبانی از گردشگران تور تایلند است. در این بازار می توان تنوعی از کالاهای دستی و سنتی تایلند را مشاهده کرد که علاوه بر ارزان بودن، از بهترین گزینه ها برای خرید و تهیه سوغاتی هستند.
پارک سنتورینی: این پارک یکی از مراکز تفریحی هواهین تایلند است که علاوه بر دستگاه های بازی مختلف، دارای رستوان ها و کافه های زیادی هم می باشد.


گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر