هواهین تایلند

زمان مطالعه: 4 دقیقه
بروزرسانی: 1402/10/27
بازدید: 978

تایلند، یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در دنیا است که سالانه میزبان بیش از 40 میلیون گردشگر از سراسر دنیا می باشد. این کشور سواحل زیبا، طبیعت سبز و تفریحات آبی بسیاری دارد که از مهم ترین دلایل سفر گردشگران به این کشور است. هواهین تایلند یکی از تفریحات محبوب این کشور است که در ادامه به بررسی آن می پردازیم. هواهین تایلند منطقه ای ساحلی واقع در قسمت جنوبی تایلند است که تا پیش از سال 1920، یکی از سواحل ماهیگری تایلند محسوب میشد اما در سال 1920، یکی از خاندان سلطنتی تایلند برای سپری کردن تعطیلات تابستانی، این منطقه را مورد مرمت و بازسازی قرارداد تا امروزه یکی از مناطق لوکس تایلند محسوب شود. این منطقه مجموعه ای از لوکس ترین هتل های تایلند را دارد که می تواند خاطره خوبی از اقامت در هواهین تایلند را برای گردشگران بسازد. در میان محبوب ترین تفریحات هواهین تایلند، کایت سواری و ورزش های آبی، از گران ترین و لذت بخش ترین تفریحات این منطقه محسوب می شوند. گردشگران تور تایلند جالب است بدانید در اکثر روزهای سال، در هواهین تایلند به دلیل زیبایی خاص، آب و هوای دلنشین، و بناهای مختلفی که دارد، عروسی های زیادی برگزار می شود.

آنچه در ادامه مطلب خواهید خواند

  1. امکانات هواهین تایلند

سفر به کشور تایلند با جاذبه‌های گردشگری فوق العاده دیدنی!

امکانات هواهین تایلند

از دیگر امکانات و خدمات رفاهی این منطقه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بازار شبانه تایلند: این بازار از ساعت 18:30 آماده میزبانی از گردشگران تور تایلند است. در این بازار می توان تنوعی از کالاهای دستی و سنتی تایلند را مشاهده کرد که علاوه بر ارزان بودن، از بهترین گزینه ها برای خرید و تهیه سوغاتی هستند.
  • پارک سنتورینی: این پارک یکی از مراکز تفریحی هواهین تایلند است که علاوه بر دستگاه های بازی مختلف، دارای رستوان ها و کافه های زیادی هم می باشد.

هواهین تایلند
آدرس هواهین تایلند
امکانات هواهین تایلند
عکس هواهین تایلند
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

مجله گردشگری

مشاهده همه مقالات
امتیاز 3.6 از 5 | از 101 کاربر