سواحل مارماریس

شهر مارماریس یکی از بهترین و توریستی ترین شهر های کشور ترکیه می باشد که سالانه ‏گردشگران ایرانی زیادی با تور مارماریس به این شهر سفر می کنند. خوب است بدانید که ‏سواحل مارماریس بسیار معروف هستند و ما در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی در رابطه ‏با برخی از سواحل مارماریس در اختیار کاربران سایت لحظه آخر و همچنین گردشگران ‏تور مارماریس قرار دهیم. 
ساحل فولک مارماریس: 
ساحل شنی فولک یکی از بهترین سواحل مارماریس محسوب می شود که در مارماریس ‏مرکزی قرار دارد. اگر قصد سفر با تور مارماریس و بازدید از این ساحل را دارید باید ‏بدانید که ورودی ساحل فولک رایگان می باشد همچنین جشنواره دریایی مارماریس نیز ‏هر ساله در این ساحل بی نظیر برگزار می شود. 
ساحل اوزونیالی: 
ساحل اوزونیالی که به ساحل لانگ بیچ معروف است در جوار ساحل فولک قرار دارد خوب ‏است بدانید که طول این ساحل حدود 300 کیلومتر می باشد و از بهترین و طولانی ترین ‏سواحل مارماریس می باشد. 
ساحل ایچملر: 
می توان گفت که ساحل ایچملر در میان سواحل مارماریس محبوب ترین آن ها می ‏باشد و اغلب گردشگران تور مارماریس از آن دیدن کرده و ساعاتی را به تفریح در ساحل ‏می پردازند. 
آب های زلال، وجود تفریحات و ورزش های آبی متنوع و غیره از عوامل محبوبیت این ‏ساحل در میان گردشگران تور مارماریس محسوب می شود. 
ساحل تورنس: 
این سواحل در غرب مارماریس و در میان کوه های و تپه های جنگلی واقع شده است و ‏مناظر بکر و زیبایی را دارد که نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کند. 
گردشگرانی که با تور مارماریس سفر می کنند می توانند به این ساحل رفته و علاوه بر ‏شنا از دیدن مناظر اطراف ساحل نیز لذت ببرند. 
امیدواریم با مطالعه این مقاله اطلاعاتی کلی در رابطه با سواحل مارماریس و زیبایی های ‏آن ها بدست آورید.‏

نظرات مردم درباره سواحل مارماریس

باران 19 خرداد 97
0
سلام من حدود 2 سال پیش به مارماریس سفر کردم و آن جا از سواحل مارماریس دیدن کردم بسیار زیبا است
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر