پارک آبی جینو پارادایس

📅 بروزرسانی : ۷ خرداد ۱۳۹۷ بازدید : 261
شهر تفلیس در سال های اخیر مورد توجه اغلب گردشگران ایرانی قرار گرفته است و ‏سالانه ایرانیان زیادی با تور های شهر تفلیس به این شهر توریستی سفر می کنند در ‏تفلیس امکانات و جاذبه های گردشگری و تفریحی زیادی به چشم می خورد و ما در این ‏مقاله قصد داریم یکی از بهترین مراکز تفریحی تفلیس یعنی پارک آبی جینو پارادایس را ‏به گردشگران تور تفلیس همچنین کاربران سایت لحظه آخر قرار دهیم. 
پارک آبی جینو پارادایس تنها پارک آبی تفلیس می باشد که در سال 2012 افتتاح شده ‏است و شامل بخش های متنوعی است که برخی از آن ها عبارتند از سرسره سورتمه، ‏بخش ساحلی، تفریحات هیجانی و آبی، بخش کودکان، پارک دانیو، استخر های سر باز، ‏استخر های سر پوشیده و غیره. 
همچنین خوب است بدانید که در پارک آبی جینو پارادایس امکانات متعددی نظیر انواع ‏رستوران ها و کافه ها نیز وجود دارد.  
اگر قصد سفر با تور تفلیس یا تور گرجستان را دارید بازدید و تفریح در این مجموعه را از ‏دست ندهید چرا که این پارک آبی با دارا بودن بهترین سرسره ها و تفریحات یکی از ‏بهترین پارک آبی های جهان محسوب می شود.  
گردشگران تور تفلیس می توانند در این پارک آبی از تفریحات ساحلی نیز استفاده کنند و ‏خاطره ای بی نظیر را رقم بزنند. 
لازم به ذکر است که این مجموعه در 10 کیلومتری شهر تفلیس قرار دارد اما نگران نباشید ‏دسترسی به پارک آبی بسیار آسان می باشد چرا که وسایل نقلیه متعددی مانند اتوبوس، ‏تاکسی، مترو و غیره برای جا به جایی گردشگران در نظر گرفته شده است همچنین خوب ‏است بدانید که هزینه ورودی پارک آبی در روز های غیر تعطیل حدود 30 لاری و در روز ‏های تعطیل حدود 40 لاری می باشد.  
امیدواریم این مقاله در سفر به شهر زیبا و توریستی تفلیس برایتان مفید واقع شود.
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره پارک آبی جینو پارادایس

مبینا خرداد 1397
13 نفر پسندیدند
چقد پارک آبی جینو پارادایس خوبه

lahzeakhar.com/entertainment-full-information/23321-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%A2%D8%A8%DB%8C-%D8%AC%DB%8C%D9%86%D9%88-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D8%AF%D8%A7%DB%8C%D8%B3

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به پارک آبی جینو پارادایس