ساحل ببک

شهر استانبول یکی از توریستی ترین شهر های کشور ترکیه می باشد و سالانه گردشگران ‏ایرانی زیادی با تور استانبول به این شهر سفر می کنند. این شهر جاذبه های تفریحی و ‏گردشگری زیادی را در خود جای داده است که یکی از آن ها ساحل ببک (‏Bebek‏) می ‏باشد و ما در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی در رابطه با ساحل ببک (‏Bebek‏) در اختیار ‏گردشگران تور استانبول و کاربران سایت لحظه آخر قرار دهیم. 
ساحل ببک (‏Bebek‏) در یک محله تاریخی واقع شده است و زیر مجموعه منطقه ‏بشیکتاش می باشد. در گذشته محله ببک یکی از روستا های استانبول محسوب می شد ‏اما امروزه با گذشت زمان و گسترش محله، جزئی از شهر استانبول می باشد. خوب است بدانید ‏ساحل زیبای ببک از محبوبیت زیادی در میان مردم شهر استانبول و گردشگران تور ‏استانبول برخوردار است. 
اگر با تور استانبول سفر کرده و به سحل ببک (‏Bebek‏) بروید خواهید دید که رستوران ها ‏و کافه های ساحلی زیادی در این منطقه به چشم می خورد که هر یک از آن ها دارای ‏فضایی بسیار صمیمی و دلپذیر می باشند و اغلب کسانی که برای بازدید از ساحل ببک ‏‏(‏Bebek‏) می روند ساعاتی را نیز در کافه های این ساحل سپری می کنند. 
اگر هنگام صبح به این ساحل زیبا بروید مردم زیادی را در حال پیاده روی، ورزش ‏صبحگاهی و صرف صبحانه می ببینید ولی بهترین زمان برای بازدید از ساحل ببک ‏‏(‏Bebek‏) هنگام عصر و قبل از غروب آفتاب است چرا که فضای بسیار دلپذیری و شادی ‏هنگام غروب در ساحل ببک (‏Bebek‏) حاکم است. 
دسترسی به این ساحل توریستی و زیبا بسیار راحت است و برای رفتن به آن می توانید ‏از اتوبوس هایی که از امینونو، بشیکتاش و تکسیم به مقصد ساحل ببک (‏Bebek‏) وجود ‏دارد استفاده کنید. 
امیدواریم این مقاله در سفر با تور استانبول برایتان مفید واقع شود.‏

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به ساحل ببک
گالری تصاویر ویدئو ها
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابه

تور استانبول 3 بهمن 98
3 شب
ماهان
معراج گشت
3 بهمن - 6 بهمن

تور استانبول 29 و 30 دی 98
7 شب
ایران ایر تور
کاخ سپید ملل
29 دی - 7 بهمن

تور استانبول 29 دی و 1 بهمن 98
5 شب
ایران ایر
آرشین پرواز
1 بهمن - 6 بهمن

تور استانبول دی و بهمن 98
3 شب
ایران ایر تور
آیسو سفر پارسه
29 دی - 8 بهمن

تور استانبول 9 و 10 و 11 بهمن 98
4 شب
ماهان
آرشین پرواز
11 بهمن - 15 بهمن

تور استانبول 29 دی 98
3 شب
قشم ایر
جانیار پرواز
29 دی - 2 بهمن

تور استانبول 29 دی 98
3 شب
ماهان
معراج گشت
29 دی - 2 بهمن

تور استانبول 29 دی 98
3 شب
ایران ایر تور
همیشه سفر
29 دی - 2 بهمن

تور استانبول 29 دی 98
3 شب
ایران ایر تور
گلبرگ سیر
29 دی - 2 بهمن

تور استانبول 2 بهمن 98
5 شب
ایران ایر تور
پرواز ایرانیان
2 بهمن - 7 بهمن