غواصی در بدروم

تاریخ انتشار : ۲۰ دی
در منطقه بدروم، امکانات تفریحی بسیاری در اختیار گردشگران قرار گرفته است. گردشگرانی که برای گذراندن تعطیلات خود به این منطقه سفر می کنند با سواحل زیبا، تفریحات و ورزش های آبی و همچنین تنوع گردشگری زیادی مواجه می شوند. غواصی در بدروم یکی از این تفریحات بسیار جذاب است. غواصی یک فعالیت ورزشی فوق العاده در آب های زلال دریای اژه به شمار می رود که غواصی در بدروم را به یک مقصد بزرگ، برای ورزش تبدیل کرده است. جزایر واقع در سواحل جنوبی شبه جزیره بدروم برای غواصی بسیار ایده آل است. در این میان محبوب ترین ساحل برای غواصی، هم برای مبتدیان و هم حرفه ای ها، سواحل کارادا است که سر تا سر سواحل بدروم را پوشانده است و حدود چهار کیلومتر طول دارد. این ساحل با داشتن بستر سنگی یا سنگ های بزرگ و کوچک اجازه می دهد تا دوستداران غواصی یک تجربه فراموش نشدنی را در دریایی با عمق شش تا سی و پنج متر تجربه کنند. 

یکی دیگر از مکان های مناسب برای غواصی کورت بورنا است که در حدود بیست دقیقه از مرکز شهر فاصله دارد و می تواند مقصدی عالی برای دوستداران غواصی و همچینن یک تجربه عالی با وجود دو دیوار سنگی باشد که دارای ارتفاع بیست و پنج و صد متری میباشد. 
غواصی در بدروم با استفاده از تجهیزات جدید و همچنین لوازم استاندارد و بین المللی است. در این مدرسه غواصی، مربیانی وجود دارند که به علاقمندان و گردشگران تور بدروم آموزش های غواصی را می دهند.
یکی دیگر از جذابیت هایی که غواصی در بدروم دارد، این است که شما را با قایق هایی به وسط آب میبرند و همچنین شما گردشگران تور بدروم به راحتی می توانید در این میان سایت های شیرجه ای که وجود دارد، شیرجه بزنند و از این ورزش آبی لذت ببرند. اگر به بدروم سفر میکنید، پیشنهاد میکنیم غواصی در دریای بدروم و همچنین تماشای ماهی های رنگارنگ را فراموش نکنید.
گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره غواصی در بدروم

مهسا شهریور 1397
من تجربه غواصی در بدروم رو داشتم بی نهایت لذت بردم و از هزینه ای که کردم به هیچ عنوان پشیمون نیستم
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به غواصی در بدروم