پارک آبی ددمان آنتالیا

📅 بروزرسانی : ۱۹ آذر ۱۳۹۶ بازدید : 865
آنتالیا از آن دسته از تور های است که در سال ها اخیر گردشگران زیادی را به سمت خود جذب کرده که بیش ترین علت آن وجود هتل های مختلف با خدمات متنوع و همچمنین تفریحات متعدد و مهیج می باشد.در این بخش از لحظه آخر می خواهیم گردشگران عزیز را با یکی از مجموعه های تفریحی پر طرفدار به نام پارک آبی ددمان آنتالیا بیش تر آشنا کنیم تا استفاده از پارک آبی ددمان آنتالیا را در برنامه ی سفر خود قرار دهند.
پارک آبی ددمان آنتالیا یکی از محبوب ترین پارک های آبی آنتالیا به شمار می رود که در زمینی به مساحت 6500 متر مربع ساخته و همچنین مجهز به 23 سرسره ی بزرگ و کوچک ، رودخانه ی مواج با 350 متر طول و استخر های مختلف می باشد.

اطراف این پارک آبی را درختان سبز و بلند احاطه کرده که زیبایی منحصر به فردی به پارک بخشیده است.وسیله ها بازی این پارک مخصوص افراد بزرگسال و کودکان می باشد البته شایان ذکر است که بیش تر وسیله های آن مختص بزرگسالان می باشد.
یکی از ویژه گی های مفید این پارک آبی وسیله های نقلیه از آنتالیا به پارک آبی می باشد که خیال مسافران را ار لحاظ تردد راحت کرده است.علاوه بر بازی های مهیج در پارک آبی می توانید به انواع رستوران های آن بروید و انواع غذا های سنتی و فست فودی را میل کنید و برای ساعاتی خستگی در کنید.
به تمامی مسافران تور آنتالیا بازدید از این پارک آبی را به شدت پیشنهاد می کنیم تا بتوانید در کنار خانواده و دوستانتان روز شادی را برای خود بسازید و از شهر ساحلی زیبای آنتالیا خاطره خوبی برای خود رقم بزنید.
برای استفاده از پارک آبی ددمان می توانید همه روزه از ساعت 9 الی 17 مراجعه کنید و بلیت ورودی را از درب ورودی تهیه نمایید.

گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره پارک آبی ددمان آنتالیا

قدیانی شهریور 1397
20 نفر پسندیدند
پارک آبی ددمان آنتالیا خیلی هیجان انگیز هست ارزشش رو داره هزینه کنید و یک روز عالی رو در پیش داشته باشید

lahzeakhar.com/entertainment-full-information/23248-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%A2%D8%A8%DB%8C-%D8%AF%D8%AF%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%A2%D9%86%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به پارک آبی ددمان آنتالیا