آکواریوم اصفهان

جلوه های بسیاری در هستی وجود دارد که دور از چشم ما هستند و حیات را در خود جای داده اند. یکی از این جلوه های زیبا دنیای زیر آب است یکی از این جلوه های زیبا آکواریوم اصفهان است که تماشای آن چشم هر بیننده ای را به خود خیره میکند.
آکواریوم اصفهان اولین آکواریوم تونل ایران است. این آکواریوم زیبا موجودات آبزی بسیاری را در خود جای داده است که تماشای آن برای گردشگران تور اصفهان تجربه متفاوتی را رقم میزند.
قرار گرفتن این آکواریوم زیبا در پارک ناژوان باعث شده است که از فضای پارک آن هم لذت برده و از امکانات آن نیز استفاده نمایید.
از دیگر جاذبه های دیدنی آکواریوم اصفهان در این است که در مجاورت پارک خزندگان واقع شده است این به گردشگران تور اصفهان این فرصت را می دهد تا از جاذبه های دیدنی این مکان تفریحی استفاده کنید.
ورودی آکواریوم اصفهان تونلی قرار دارد که در عمق هفت متری زمین واقع شده است و با آکواریوم غول پیکر احاطه شده است. در این آکواریوم زیبا آبزیان رنگارنگی به این سو و آن سو می روند و شما می توانید بدون نگرانی از آنها به نظاره بنشینید. از ماهی های کوچک رنگی گرفته تا کوسه های خطرناک و نادر همه وهمه پیش چشم شما قرار می گیرند. یکی از شگفتی های آکواریوم اصفهان این است که شما می توانید با شیشه شیر و دست به ماهی ها غذا بدهید و آنها را لمس کنید این کار بویژه برای کودکان بسیار جالب است.
اگر هنگام ظهر به آکواریوم اصفهان بروید، غواصانی را در این آکواریوم می بینید که در حال غذا دادن به آبزیان می باشند. در این آکواریوم زیبا کافی شاپ، استادیوم عکاسی، فروشگاه خرید هدایا با طرح این آکواریوم وجود دارد که شما میتوانید به تماشای آنها هم بروید. ساعت بازدید این آکواریوم زیبا همه روزه از ساعت 10 تا 21 می باشد که گردشگران تور اصفهان می توانند از آن دیدن کنند.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره آکواریوم اصفهان

کمال 18 شهریور 97
4
اگر چند روز اصفهان اقامت دارید و وقت اضافه ای دارید آکواریوم اصفهان رو برید حتما
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
رزرو تور رزرو هتل اجاره ویلا بلیط هواپیما