آکواریوم اصفهان

جلوه های بسیاری در هستی وجود دارد که دور از چشم ما هستند و حیات را در خود جای داده اند. یکی از این جلوه های زیبا دنیای زیر آب است یکی از این جلوه های زیبا آکواریوم اصفهان است که تماشای آن چشم هر بیننده ای را به خود خیره میکند.
آکواریوم اصفهان اولین آکواریوم تونل ایران است. این آکواریوم زیبا موجودات آبزی بسیاری را در خود جای داده است که تماشای آن برای گردشگران تور اصفهان تجربه متفاوتی را رقم میزند.
قرار گرفتن این آکواریوم زیبا در پارک ناژوان باعث شده است که از فضای پارک آن هم لذت برده و از امکانات آن نیز استفاده نمایید.
از دیگر جاذبه های دیدنی آکواریوم اصفهان در این است که در مجاورت پارک خزندگان واقع شده است این به گردشگران تور اصفهان این فرصت را می دهد تا از جاذبه های دیدنی این مکان تفریحی استفاده کنید.
ورودی آکواریوم اصفهان تونلی قرار دارد که در عمق هفت متری زمین واقع شده است و با آکواریوم غول پیکر احاطه شده است. در این آکواریوم زیبا آبزیان رنگارنگی به این سو و آن سو می روند و شما می توانید بدون نگرانی از آنها به نظاره بنشینید. از ماهی های کوچک رنگی گرفته تا کوسه های خطرناک و نادر همه وهمه پیش چشم شما قرار می گیرند. یکی از شگفتی های آکواریوم اصفهان این است که شما می توانید با شیشه شیر و دست به ماهی ها غذا بدهید و آنها را لمس کنید این کار بویژه برای کودکان بسیار جالب است.
اگر هنگام ظهر به آکواریوم اصفهان بروید، غواصانی را در این آکواریوم می بینید که در حال غذا دادن به آبزیان می باشند. در این آکواریوم زیبا کافی شاپ، استادیوم عکاسی، فروشگاه خرید هدایا با طرح این آکواریوم وجود دارد که شما میتوانید به تماشای آنها هم بروید. ساعت بازدید این آکواریوم زیبا همه روزه از ساعت 10 تا 21 می باشد که گردشگران تور اصفهان می توانند از آن دیدن کنند.


امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به آکواریوم اصفهان
گالری تصاویر ویدئو ها

نظرات کاربران

کمال 18 شهریور 97
4
اگر چند روز اصفهان اقامت دارید و وقت اضافه ای دارید آکواریوم اصفهان رو برید حتما
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.