پارک آبی ازمیر

ورزش های آبی در میان گردشگران از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است و اغلب شهر های ‏توریستی حداقل یک پارک آبی را در خود جای داده اند. همانظور که می دانید شهر ازمیر یکی ‏از شهر های توریستی کشور ترکیه می باشد و در این شهر نیز یک پارک آبی وجود دارد که ‏گردشگران تور ازمیر می توانند ساعاتی را به خوشی در این پارک آبی سپری کنند.
ما در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی جامع و کلی در رابطه با پارک آبی ازمیر در اختیار ‏گردشگران تور ازمیر و همچنین کاربران سایت لحظه آخر قرار دهیم در ادامه با ما همراه باشید ‏تا پارک آبی ازمیر را به شما معرفی کنیم. 

مجموعه پارک آبی یکی از بهترین مراکز تفریحی است که گردشگران تور ازمیر می توانند با ‏خانوانده از آن استفاده کنند. در این مجموعه امکانات متعددی به گردشگران تور ازمیر ارائه می ‏شود و همچنین بخش های متعددی برای تفریح وجود دارد که برخی از آن ها عبارتند از ‏استخر های متعدد، بخش ویژه کودکان، رودخانه های مصنوعی، سرسره های آبی، دلفیناریوم، ‏انواع کافه ها و رستوران ها و غیره در ادامه تمامی این قسمت را به شما معرفی خواهیم کرد.
استخر های پارک آبی ازمیر:
این پارک آبی مناسب تمامی افراد در تمام گروه های سنی می باشد و دارای استخر های ‏متعدد با عمق های متفاوت می باشد. خوب است بدانید که در کنار تمام استخر ها و قسمت ‏های پارک آبی ازمیر چندین غریق نجات وجود دارد که باعث می شود گردشگران با خیال ‏آسوده در استخر های این مجموعه شنا کرده و لذت ببرند.
بخش ویژه کودکان:
اگر قصد سفر با تور ازمیر و رفتن به پارک آبی ازمیر را دارید باید بدانید که در این پارک برای ‏رفاه و آسایش گردشگران و همچنین تفریح کودکان بخشی در نظر گرفته شده است.
قسمت ویژه کودکان این پارک شامل زمین بازی، فواره های متعدد، استخر های کم عمق و ‏غیره می باشد.
رودخانه های مصنوعی:
در پارک آبی ازمیر مسیر های رودخانه ای تأسیس شده است که گردشگران تور ازمیر می توانند ‏در آن ها شنا کرده و لحظات خوشی را سپری کنند.
سرسره های آبی:
در این پارک آبی سرسره های مهیج و متعددی وجود دارد که استفاده از آن ها اوج لذت و ‏هیجان را به گردشگران القا می کند.
دلفیناریوم پارک آبی ازمیر:
محبوب ترین بخش این پارک آبی، دلفیناریوم آن می باشد.
جالب ترین نکته در رابطه با دلفیناریوم این پارک این است که گردشگران می توانند به سادگی ‏در کنار دلفین های موجود در این بخش شنا کنند
البته لازم به ذکر است که دلفین های این مجموعه تربیت شده و برای اجرای نمایش می ‏باشند و گردشگران تور ازمیر می توانند ساعاتی را نیز به تماشای نمایش دلفین ها اختصاص ‏دهند.
اگر برای دیدن نمایش دلفین ها به این مجموعه می روید باید توجه داشته باشید که نمایش ‏دلفین ها از ساعت یازده صبح آغاز و تا ساعت دو و نیم بعد از ظهر ادامه دارد.
رستوران ها و کافه های پارک آبی:
در این مجموعه انواع رستوران های ترکیه ای و بین المللی و همچنین کافه های متعدد وجود ‏دارد که همواره آماده میزبانی از گردشگران تور ازمیر می باشند.
اگر قصد سفر با تور ازمیر و بازدید از پارک آبی ازمیر را دارید باید بدانید که بلیط های ورودی ‏این مجموعه به چند دسته تقسیم می شوند که عبارتند از:
‏1. بازدید از دلفیناریوم
‏2. شنا با دلفین ها
‏3. بازدید از دلفیناریوم و شنا با دلفین ها
‏4. استفاده از تمامی قسمت های پارک به علاوه دلفیناریوم
‏5. استفاده از تمامی قسمت های پارک، دلفیناریوم و شنا با دلفین ها
گردشگران تور ازمیر باید توجه داشته باشند که بلیط های ورودی بسته به نوع آن ها قیمت ‏های متفاوتی دارند.
همچنین لازم به ذکر است که ساعت کاری پارک آبی ازمیر از ساعت نه صبح تا شش عصر می ‏باشد.
امیدواریم با مطالعه این مقاله اطلاعاتی کلی در رابطه با پارک آبی ازمیر بدست آورید و تمامی ‏این اطلاعات در سفر با تور ازمیر برایتان مفید واقع شود.‏

امتیاز 5 از 5 | از بین 109 امتیاز دهنده به پارک آبی ازمیر
گالری تصاویر ویدئو ها

نظرات کاربران

آذین 6 شهریور 97
2
پارک آبی ازمیر خوبه حتما اگر تو فصل تابستون میرید از دست ندید
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.