پارک آبی ازمیر

زمان مطالعه : 12 دقیقه
ورزش های آبی در میان گردشگران از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است و اغلب شهرهای ‏توریستی حداقل یک پارک آبی را در خود جای داده اند. همانطور که می دانید شهر ازمیر یکی ‏از شهرهای توریستی کشور ترکیه می باشد و در این شهر نیز یک پارک آبی وجود دارد که ‏گردشگران می توانند ساعاتی را به خوشی در این پارک آبی سپری کنند. ما در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی جامع و کلی در رابطه با پارک آبی ازمیر در اختیار ‏شما کاربران سایت لحظه آخر قرار دهیم.


معرفی پارک آبی ازمیر

مجموعه پارک آبی ازمیر یکی از بهترین مراکز تفریحی این شهر است که گردشگران می توانند با ‏خانواده از آن استفاده کنند. در این مجموعه امکانات متعددی ارائه می ‏شود و همچنین بخش های مختلفی برای تفریح وجود دارد که برخی از آن ها عبارتند از ‏استخرهای متعدد، بخش ویژه کودکان، رودخانه های مصنوعی، سرسره های آبی، دلفیناریوم، ‏انواع کافه ها و رستوران ها و غیره که در ادامه توضیح کوتاهی درباره هر کدام ارائه می دهیم. 
 
پارک آبی ازمیر
 


بخش های مختلف پارک آبی ازمیر

این پارک آبی مناسب تمامی افراد در تمام گروه های سنی می باشد و دارای استخر های ‏متعدد با عمق های متفاوت می باشد. خوب است بدانید که در کنار تمام استخر ها و قسمت ‏های پارک آبی ازمیر چندین غریق نجات وجود دارد که باعث می شود گردشگران با خیال ‏آسوده در استخر های این مجموعه شنا کرده و لذت ببرند.
بخش ویژه کودکان : در این پارک برای ‏رفاه و آسایش گردشگران و همچنین تفریح کودکان بخشی در نظر گرفته شده است. قسمت ویژه کودکان این پارک شامل زمین بازی، فواره های متعدد، استخر های کم عمق و ‏غیره می باشد.
رودخانه های مصنوعی : در پارک آبی ازمیر مسیر های رودخانه ای تأسیس شده است که گردشگران تور ازمیر می توانند ‏در آن ها شنا کرده و لحظات خوشی را سپری کنند.
سرسره های آبی : در این پارک آبی سرسره های مهیج و متعددی وجود دارد که استفاده از آن ها اوج لذت و ‏هیجان را به گردشگران القا می کند. 
 
پارک آبی ازمیر

دلفیناریوم پارک آبی ازمیر : محبوب ترین بخش این پارک آبی، دلفیناریوم آن می باشد. جالب ترین نکته در رابطه با دلفیناریوم این پارک این است که گردشگران می توانند به سادگی ‏در کنار دلفین های موجود در این بخش شنا کنند. البته لازم به ذکر است که دلفین های این مجموعه تربیت شده و برای اجرای نمایش می ‏باشند و گردشگران تور ازمیر می توانند ساعاتی را نیز به تماشای نمایش دلفین ها اختصاص ‏دهند. اگر برای دیدن نمایش دلفین ها به این مجموعه می روید باید توجه داشته باشید که نمایش ‏دلفین ها از ساعت یازده صبح آغاز و تا ساعت دو و نیم بعد از ظهر ادامه دارد.
رستوران ها و کافه های پارک آبی: در این مجموعه انواع رستوران های ترکیه ای و بین المللی و همچنین کافه های متعدد وجود ‏دارد که همواره آماده میزبانی از گردشگران تور ترکیه می باشند. اگر قصد بازدید از پارک آبی ازمیر را دارید باید بدانید که بلیط های ورودی ‏این مجموعه به چند دسته تقسیم می شوند که عبارتند از:
‏1. بازدید از دلفیناریوم
‏2. شنا با دلفین ها
‏3. بازدید از دلفیناریوم و شنا با دلفین ها
‏4. استفاده از تمامی قسمت های پارک به علاوه دلفیناریوم
‏5. استفاده از تمامی قسمت های پارک، دلفیناریوم و شنا با دلفین ها
 
پارک آبی ازمیر
 


ساعت کار پارک آبی ازمیر

ساعت کاری پارک آبی ازمیر از ساعت 9 الی 18 می باشد. 
 
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره پارک آبی ازمیر

آذین 6 شهریور 97
2
پارک آبی ازمیر خوبه حتما اگر تو فصل تابستون میرید از دست ندید
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر