پارک آبی ازمیر

ورزش های آبی در میان گردشگران از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است و اغلب شهر های ‏توریستی حداقل یک پارک آبی را در خود جای داده اند. همانظور که می دانید شهر ازمیر یکی ‏از شهر های توریستی کشور ترکیه می باشد و در این شهر نیز یک پارک آبی وجود دارد که ‏گردشگران تور ازمیر می توانند ساعاتی را به خوشی در این پارک آبی سپری کنند.
ما در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی جامع و کلی در رابطه با پارک آبی ازمیر در اختیار ‏گردشگران تور ازمیر و همچنین کاربران سایت لحظه آخر قرار دهیم در ادامه با ما همراه باشید ‏تا پارک آبی ازمیر را به شما معرفی کنیم. 

مجموعه پارک آبی یکی از بهترین مراکز تفریحی است که گردشگران تور ازمیر می توانند با ‏خانوانده از آن استفاده کنند. در این مجموعه امکانات متعددی به گردشگران تور ازمیر ارائه می ‏شود و همچنین بخش های متعددی برای تفریح وجود دارد که برخی از آن ها عبارتند از ‏استخر های متعدد، بخش ویژه کودکان، رودخانه های مصنوعی، سرسره های آبی، دلفیناریوم، ‏انواع کافه ها و رستوران ها و غیره در ادامه تمامی این قسمت را به شما معرفی خواهیم کرد.
استخر های پارک آبی ازمیر:
این پارک آبی مناسب تمامی افراد در تمام گروه های سنی می باشد و دارای استخر های ‏متعدد با عمق های متفاوت می باشد. خوب است بدانید که در کنار تمام استخر ها و قسمت ‏های پارک آبی ازمیر چندین غریق نجات وجود دارد که باعث می شود گردشگران با خیال ‏آسوده در استخر های این مجموعه شنا کرده و لذت ببرند.
بخش ویژه کودکان:
اگر قصد سفر با تور ازمیر و رفتن به پارک آبی ازمیر را دارید باید بدانید که در این پارک برای ‏رفاه و آسایش گردشگران و همچنین تفریح کودکان بخشی در نظر گرفته شده است.
قسمت ویژه کودکان این پارک شامل زمین بازی، فواره های متعدد، استخر های کم عمق و ‏غیره می باشد.
رودخانه های مصنوعی:
در پارک آبی ازمیر مسیر های رودخانه ای تأسیس شده است که گردشگران تور ازمیر می توانند ‏در آن ها شنا کرده و لحظات خوشی را سپری کنند.
سرسره های آبی:
در این پارک آبی سرسره های مهیج و متعددی وجود دارد که استفاده از آن ها اوج لذت و ‏هیجان را به گردشگران القا می کند.
دلفیناریوم پارک آبی ازمیر:
محبوب ترین بخش این پارک آبی، دلفیناریوم آن می باشد.
جالب ترین نکته در رابطه با دلفیناریوم این پارک این است که گردشگران می توانند به سادگی ‏در کنار دلفین های موجود در این بخش شنا کنند
البته لازم به ذکر است که دلفین های این مجموعه تربیت شده و برای اجرای نمایش می ‏باشند و گردشگران تور ازمیر می توانند ساعاتی را نیز به تماشای نمایش دلفین ها اختصاص ‏دهند.
اگر برای دیدن نمایش دلفین ها به این مجموعه می روید باید توجه داشته باشید که نمایش ‏دلفین ها از ساعت یازده صبح آغاز و تا ساعت دو و نیم بعد از ظهر ادامه دارد.
رستوران ها و کافه های پارک آبی:
در این مجموعه انواع رستوران های ترکیه ای و بین المللی و همچنین کافه های متعدد وجود ‏دارد که همواره آماده میزبانی از گردشگران تور ازمیر می باشند.
اگر قصد سفر با تور ازمیر و بازدید از پارک آبی ازمیر را دارید باید بدانید که بلیط های ورودی ‏این مجموعه به چند دسته تقسیم می شوند که عبارتند از:
‏1. بازدید از دلفیناریوم
‏2. شنا با دلفین ها
‏3. بازدید از دلفیناریوم و شنا با دلفین ها
‏4. استفاده از تمامی قسمت های پارک به علاوه دلفیناریوم
‏5. استفاده از تمامی قسمت های پارک، دلفیناریوم و شنا با دلفین ها
گردشگران تور ازمیر باید توجه داشته باشند که بلیط های ورودی بسته به نوع آن ها قیمت ‏های متفاوتی دارند.
همچنین لازم به ذکر است که ساعت کاری پارک آبی ازمیر از ساعت نه صبح تا شش عصر می ‏باشد.
امیدواریم با مطالعه این مقاله اطلاعاتی کلی در رابطه با پارک آبی ازمیر بدست آورید و تمامی ‏این اطلاعات در سفر با تور ازمیر برایتان مفید واقع شود.‏

نظرات مردم درباره پارک آبی ازمیر

آذین 6 شهریور 97
2
پارک آبی ازمیر خوبه حتما اگر تو فصل تابستون میرید از دست ندید
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر