قایق سواری در باتومی

باتومی یکی از شهر های ساحلی کوچک کشور گرجستان به شمار می رود که به دلیل سیل زیادی از گردشگران به عنوان پایتخت توریستی گرجستان شناخته شده است.در این شهر ساحلی باتومی می توانید انواع تفریحات مدرن ساحلی را به نحو احسنت تجربه نمایید در این قسمت می خواهیم گردشگران عزیزی که قصد سفر به باتومی و کمی دنبال هیجان هستند را با قایق سواری در باتومی بیش تر آشنا کنیم.
قایق سواری در باتومی یکی از تفریحات پر طرفدار در فصل تابستان است که می توانید این تجربه متفاوت را در دریای سیاه تجربه نمایید.قایق سواری در این شهر کوچک مختلف و بسته به نوع و همچنین به پکیجی که انتخاب می کنید دارد.قایق سواری در باتومی دارای 7 نوع قایق که هزینه ی آن از 1 تا 100 لاری و گنجایش 5 تا 60 نفر را دارد در ادامه بیش تر با نوع قایق ها آشنا می شوید.

1. قایق های سی استار : همه روزه از ساعت 8 الی 21 می توانید از این نوع قایق ها استفاده نمایید ، مسیر این نوع قایق ها باتومی تا کبولتی و باتومی تا سارپی با مدت زمان 30 دقیقه و نفری 1 لاری نیز می باشد.
2. قایق های باربار : اجاره این نوع قایق ها ساعتی 140 لاری با ظرفیت تعداد 11 نفر می باشد که مسیر کویراتی یا باتومی را طی می کند.
3.قایق های گلدن فیش : همه روزه از ساعت 7 الی 24 با پرداخت هزینه ی 10 الی 15 لاری می توانید از این نوع قایق ها استفاده کنید.ظرفیت این نوع قایق ها 60 نفر و مسیر متسوان کنتسخی را طی می کند.
4.قایق های ایبریا : این نوع قایق ها با ظرفیت 21 نفر و اجاره یک ساعت 250 لاری می باشد که می توانید از ساعت 7 الی 24 از آن استفاده نمایید.
5. قایق های مرکوری : در مسیر متسوان کنتسخی با پرداخت 80 لاری می توانید به مدت 30 دقیقه در دریای سیاه به گشت و گذار بپردازید.
6. قایق های فورتونا : یک ساعت اجاره ی این نوع قایق ها 100 لاری و ظرفیت آن ها 5 نفره می باشد.
7. قایق های کراس ایر : این نوع قایق ها ظرفیت 5 نفره داشته و یک ساعت اجاره ی آن 70 لاری هزینه دارد.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز قایق سواری در باتومی
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
یلدا عبادی 14 آبان 1396
1
قایق سواری در باتومی بهترین تجربه سفرم بود
مینا نعمتی 14 آبان 1396
4
قایق سواری در باتومی یکی از بهترین تفریحات این شهر به شمار میره
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابهپنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری