جزایر پرنس استانبول

یکی از دیدنی ترین و بهترین تفریحات ترکیه ، جزایر پرنس استانبول می باشد که از 9 جزیره در دریای مرمره واقع شده است که این جزیره را با نام آدالار می شناسند و مقصد ایده آلی برای گردشگران تور استانبول به شمار می رود.
این جزیره سر سبز و بدون اتومبیل تفاوت زیادی با زندگی شهری دارد که بهترین مکان برای فرار از شلوغی و ازدحام جمعیت بهترین مقصد برای گردشگران به شمار می رود گرچه این جزیره در استانبول در فصل های تابستان و آخر هفته ها شلوغ ی باشد اما ارزش رفتن را دارد.برای دسترسی به این جزیره از طریق لنج های مسافر بر می توانید به جزایر پرنس استانبول خودتان را برسانید.
یکی از ویژه گی های خاص این جزیره ، نبود اتومبیل است ، حمل و نقل در جزیره پرنس با درشکه های اسبی و دوچرخه می باشد که یکی از تفریحات منحصر به فرد و استثنایی این جزیره به شمار می رود.جزایر پرنس استانبول مملو از مناطق سرسبز و و جنگل هایی با درخت های کاج و تپه ماهور که نسیم و رایحه ی خوش آن هوش از سر هر بیننده ای را می برد.لنج های مسافر بر در این جزیره دائما در حال رفت و آمد است پس می توانید در هر زمان از سفرتان به این جزیره سفر کنید و روز بی نظیری را برای خود بسازید.
از بین 9 جزیره ،  جزایر پرنس استانبول رفت و آمد مسافران در چهار جزیره به صورت مداوم می باشد که در بین این ها دو جزیره هیِبِلی‌آدا و بویوک‌آدا از نظر وسعت از بقیه بزرگ تر می باشد. گردشگران تور استانبول می توانند در یک گشت یک روزه از جزایر مختلف ، کافه ها ، رستوران ها و همچنین در هتل های این جزیره اقامت داشته باشید و سفر فوق العاده ای را برای خودتان و همراهانتان بسازید.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 امتیاز دهنده به جزایر پرنس استانبول
گالری تصاویر ویدئو ها

نظرات کاربران

حسنی 12 شهریور 97
2
از جزایر پرنس استانبول نگم براتون... تا به حال جزیره به این زیبایی و بکری ندیده بودم واقعا یک دونه ماشین توی این جزیره نیست خیلی عالی بود
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.
تورهای مشابه

تور استانبول 1 بهمن 98
3 شب
ایران ایر تور
افق بال فرشتگان
1 بهمن - 4 بهمن

تور استانبول 30 دی و 1 بهمن 98
6 شب
ایران ایر تور
کاخ سپید ملل
30 دی - 7 بهمن

تور استانبول دی 98
3 شب
اطلس گلوبال
همیشه سفر
29 دی - 6 بهمن

تور استانبول 29 دی و 3 بهمن 98
3 شب
ایران ایر تور
کاخ سپید ملل
29 دی - 6 بهمن

تور استانبول 29 دی 98
4 شب
قشم ایر
فرشته طلایی پارس
29 دی - 5 بهمن

تور استانبول 3 بهمن 98
4 شب
ایران ایر تور
پرواز ایرانیان
3 دی - 7 بهمن

تور استانبول 9 و 10 و 11 بهمن 98
4 شب
ماهان
آرشین پرواز
11 بهمن - 15 بهمن

تور استانبول 10 و 11 و 12 بهمن 98
5 شب
ماهان
ندا پرواز
11 بهمن - 17 بهمن

تور استانبول 30 دی و 1 بهمن 98
4 شب
ایران ایر تور
آرشین پرواز
1 بهمن - 5 بهمن

تور استانبول 4 و 5 و 6 بهمن 98
3 شب
ایران ایر تور
آرشین پرواز
5 بهمن - 9 بهمن