آکواریوم باتومی

باتومی یکی از شهر های بندری گرجستان به شمار می رود که در کنار دریای سیاه واقع شده است.این شهر در گرجستان یکی از زیبا ترین و پر طرفدار ترین مقصد توریستی شناخته شده که با باجاذبه های فروان و تفریحات آبی مختلف و مدرن یک پیشنهاد خوب برای گذراندن تعطیلات می باشد.
آکواریوم باتومی یکی از تفریحات خوب و محبوب این شهر زیبا است که هر گردشگری با مشاهده و بازدید از ان خاطره ی متفاوتی را برای خود به ثبت رسانده است.آکواریوم باتومی با الهام از ساحل باتومی به یک یکی از نمادین ترین سازه های باتومی تبدیل شده است.
آکواریوم باتومی از 4 نمایشکاه مجزا به شکل قلوه سنگ طراحی و ساخته شده است که در هر کدام از آن ها زیست گونه های خاصی از دریا ی مدیترانه ، اژه ، دریای سرخ و دریای سیاه جمع آوری و برای عموم به نمایش گذاشته اند علاوه بر این ها در این محل نمایشگاهی جهت آموزش هم در نظر گرفته اند.

آکواریوم باتومی درست در کنار پارک دلفین ها واقع شده است که بد نیست کودکان خود را به این آکواریوم برده تا با انواع گونه ی ماهی ها و آبزیان دیگر آشنا و به آن ها غذا دهند.هزینه ی ورودی آکواریوم باتومی نفری 2 لاری می باشد که کاملا خوب و مقرون به صرفه هست.
به طور کلی درست هست که آکواریوم کوچک و قدیمی هست و سر جمع بازدید از کامل آن بیش از 30 دقیقه زمان نبرد اما برای خانواده های که با کودکان خود سفر می کنند مناسب هست و می توانند با پرداخت کمی دل کودمان خود را شاد و خوشان هم از تماشای آبزیان لذت ببرند.
آکواریوم باتومی همه روزه از ساعت 10 صبح تا ساعت 18 به روی عموم باز و می توانید بلیت ورودی آن را در همان محل تهیه کنید.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره آکواریوم باتومی

امیرحسین 1 آبان 96
0
تور باتومی برای اواسط آبان دارید؟
فروغ 1 آبان 96
0
من آکواریوم باتومی رفتم با این که کوچک هست اما زیباست
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر