غواصی کیش

اگر به جزیره کیش سفر می کنید پیشنهاد لحظه آخر به شما این می باشد که حتما برای یکبار هم که شده در شرق این جزیره زیبا و قسمت مرجانی زیبا و فوق العاده آن دیدن نمایید . جزیره کیش به دلیل موقعیت خود می توان گفت قطب بسیار زیبا برای غواصی برای علاقه مندان می باشد. 
قسمت های کم عمق این جزیره این امکان را به مبتدیان می دهد که غواصی را بدون هیچ گونه ترسی امتحان و از زیبایی های آن لذت ببرند. چندین قسمت هایی که می توانید در آن غواصی کنید و از زیبایی آن لذت ببرید را بهتان معرفی می کنیم پس با لحظه آخر همراه باشید.
 سایت سمبارون : این سایت زیبا در غرب کیش بین جزیره کیش و هندورابی می باشد که در اطراف خود ریبهای مرجانی زیبایی دارد و گونه های زیبایی از آبزیبان در آن زندگی می کنند. عمق آن بین 10 الی 12 متر می باشد. برای رفتن به سایت سمبارون باید از قایق های اجاره ایی استفاده نمایید و از غواصی در این سایت بسیار زیبا و شگفت انگیز دیدن نمایید. 
کشتی یونانی : از سایت هایی می باشد که زیاد یه آن توجهی نمی شود اما برای حس کنجکاوی و دیدن پروانه ی کشتی شما را به سمت خود می کشد. عمق آن 5 متر می باشد که به وسیله پله هایی تعبیه گردیده است که با چند دقیقه شنا به زنجیرلنگر می رسید. 
کلبه هور : این سایت بسیار زیبا در قسمت غربی ترین دماغه کیش می باشد که بستری صخره ایی دارد با غواصی در آن می توانید انواع لاک پشت ها صدف ها ، ماهی هامور ، ماهی سرخو و دیگر آبزیان را ببینید. برای ورود با این سایت از طریق پرتگاه صخره ی غرب آن یا ساحل کوچک آن امکان پذیر می باشد و عمق آن 8 متر می باشد.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز غواصی کیش
گالری تصاویر ویدئو ها
مشاهده نظرات ثبت شده
آخرین نظرات ثبت شده
قاسمی 6 شهریور 1397
3
من هر سال به عشق غواصی کیش ، به این جزیره سفر می کنم واقعا لذتی که توی غواصیه تو هیچ تفریح آبی دیگه ای نیست
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربری انجمن گردشگری بلاگ گردشگری