باغ وحش بیو پارک والنسیا

یکی از بزرگ ترین و بهترین باغ وحش های کشور اسپانیا باغ وحش بیو پارک والنسیا می باشد که ویژگی های منحصر به فرد فوق العاده ای را شامل می شود که همه ی آن ها را برای شناخت بیشتر شما گردشگران عزیز تور اسپانیا معرفی می کنیم. باغ وحش بیو پارک والنسیا با وسعتی به مساحت 25 هکتار است که حیوانات به صورت آزادانه در آن زندگی می کنند. در این جا منظور از آزادانه این است که حیوانات را درون قفس های کوچک زندانی نکرده اند و خبری از فنس های فلزی نیست. 

شاید با خود بگویید پس با وجود این که هیچ حیوانی در قفس نیست پس این باغ وحش از امنیت خوبی برخوردار نیست! باید بگوییم هرگز چنین فکری نکنید زیرا که مسئولین تدابیر ویژه ای برای این موضوع اندیشیده اند. راهی که شما گردشگران عزیز تور اسپانیا و بازدیدکنندگان از آن برای تماشای حیوانات استفاده می کنید با سنگ های بزرگ، رودخانه های کوچک، تپه های سرسبز طبیعی و موانع های امنی جدا شده است که علاوه بر لذت بردن از تماشای حیواناتی که آزادانه در حال حرکت و زندگی هستند از محیطی مطمئن و امن خیالتان آسوده است.
 شما گردشگران عزیز تور اسپانیا به راحتی می توانید به حیوانات اهلی و حیواناتی که از آن ها ترسی ندارید نزدیک شوید و آن ها را لمس کنید و یا غذای مخصوص آن ها را بخرید و با غذا دادن با آن ها دوست شوید که در این روش می توانید عکس های بسیار زیبایی نیز بگیرید. 

به طور کلی باغ وحش بیو پارک والنسیا از بهترین و مدرن ترین باغ وحش های کشور اسپانیا به شمار می رود که علاوه بر گردشگران تور اسپانیا خود مردمان این کشور نیز از این باغ وحش استقبال خوبی کرده اند. پس در سفر به اسپانیا بازدید از این باغ وحش شگفت انگیز را از دست ندهید.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز باغ وحش بیو پارک والنسیا
گالری تصاویر ویدئو ها
آخرین نظرات ثبت شده
نگار 18 شهریور 1397
3
باغ وحش بیو پارک والنسیا خیلی زیبا و دیدنی هست بازدیدشو پیشنهاد میکنم
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر
به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.پنل کاربریانجمن گردشگریبلاگ گردشگری