باغ وحش بیو پارک والنسیا

📅 انتشار : 1396/07/30 📅 بروزرسانی : 1396/07/30 بازدید : 952
یکی از بزرگ ترین و بهترین باغ وحش های کشور اسپانیا باغ وحش بیو پارک والنسیا می باشد که ویژگی های منحصر به فرد فوق العاده ای را شامل می شود که همه ی آن ها را برای شناخت بیشتر شما گردشگران عزیز تور اسپانیا معرفی می کنیم. باغ وحش بیو پارک والنسیا با وسعتی به مساحت 25 هکتار است که حیوانات به صورت آزادانه در آن زندگی می کنند. در این جا منظور از آزادانه این است که حیوانات را درون قفس های کوچک زندانی نکرده اند و خبری از فنس های فلزی نیست.

شاید با خود بگویید پس با وجود این که هیچ حیوانی در قفس نیست پس این باغ وحش از امنیت خوبی برخوردار نیست! باید بگوییم هرگز چنین فکری نکنید زیرا که مسئولین تدابیر ویژه ای برای این موضوع اندیشیده اند. راهی که شما گردشگران عزیز تور اسپانیا و بازدیدکنندگان از آن برای تماشای حیوانات استفاده می کنید با سنگ های بزرگ، رودخانه های کوچک، تپه های سرسبز طبیعی و موانع های امنی جدا شده است که علاوه بر لذت بردن از تماشای حیواناتی که آزادانه در حال حرکت و زندگی هستند از محیطی مطمئن و امن خیالتان آسوده است.
شما گردشگران عزیز تور اسپانیا به راحتی می توانید به حیوانات اهلی و حیواناتی که از آن ها ترسی ندارید نزدیک شوید و آن ها را لمس کنید و یا غذای مخصوص آن ها را بخرید و با غذا دادن با آن ها دوست شوید که در این روش می توانید عکس های بسیار زیبایی نیز بگیرید.

به طور کلی باغ وحش بیو پارک والنسیا از بهترین و مدرن ترین باغ وحش های کشور اسپانیا به شمار می رود که علاوه بر گردشگران تور اسپانیا خود مردمان این کشور نیز از این باغ وحش استقبال خوبی کرده اند. پس در سفر به اسپانیا بازدید از این باغ وحش شگفت انگیز را از دست ندهید.
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 4.5 از 5 | از 100 کاربران به باغ وحش بیو پارک والنسیا