پارک آنتلانتیس دبی

یکی از تفریحات مهیج و دوست داشتنی در شهرهای ساحلی و توریستی وجود پارک های آبی می باشد که شما توی هر سنی که باشید می توانید از امکانات ویژه ی این مجموعه های آبی استفاده کنید. یکی از بهترین پارک های موجود در دبی بعد از پارک آبی وایلدوادی ، پارک آتلانتیس دبی می باشد که امروزه به طور چشمگیری مورد استقبال گردشگران تور دبی قرار گرفته است. جالب است بدانید پارک آنتلانتیس دبی متعلق به هتل معروف آتلانتیس می باشد که با خرید بلیط حتی اگر در هتل اقامت نداشته باشید می توانید از آن استفاده کنید. سرسره های آبی پیچ در پیچ و طولانی و وسایل بازی هیجان انگیزی که بسیار جذاب و فوق العاده می باشد را می توانید در این مجموعه استفاده کنید.

آتلانتیس در جزیره نخل شکل جمیرا و.اقع شده است که مساحت کلی آن 142 هکتار می باشد و بسیاری از گردشگران تور دبی فقط به خاطر نزدیک بودن و استفاده از پارک آتلانتیس دبی در این هتل اقامت می کنند. این مجموعه تفریحی آبی از چندین بخش تشکیل شده است که شامل غواصی، آکواریوم، وسایل بازی، سرزمین دلفین ها و شیرهای دریایی تقسیم می شود. در هر کدام از این بخش های فوق اعاده می توانید هیجانی را تجربه کنید که نخواهید حتی از این پارک آبی خارج شوید. به طور کلی برای کسانی که علاقه به تفریحات آبی به همراه آدرنالین بالا هستند پارک آتلانتیس دبی می تواند بهترین انتخاب شما باشد.

برای آن دسته از گردشگرانی که به همراه فرزند خود می خواهند به پارک آتلانتیس دبی بیایند باید بگوییم که استخرهای کوچک با غریق نجاتانی ماهر وجود دارد که خیالتان آسوده باشد. اصلا در هنگام ورود فقط دقایقی به جاهای مختلف این مجموعه شگفت انگیز و رویایی خیره خواهید شد و از فرط هیجان نمی دانید از کجا باید شروع کنید! اگر بخواهیم راجع به سرسره ها و وسایل بازی این مجموعه بنویسیم قطعا باید کتابی را به چاپ برسانیم! جالب است بدانید هر کدام از سرسره های موجود در این مجموعه نامی را دارند که هر کدام تجربه و هیجان خاص خود را دارد. از معروف ترین این سرسره ها می توان به سرسره ایمان اشاره کرد.

سرسره ایمان در بالاترین نقطه ی این مجموعه بر روی یک سازه ی الهام گرفته از معبد ماهایا قرار گرفته است که از یک لوله ی باریک با شیب زیاد سر خواهید خورد و به وسط پارک آتلانتیس دبی می رسد. در واقع سرسره ایمان از ترسناک ترین این سرسره ها می باشد. از دیگر سرسره های افسانه ای این مجموعه می توان سرسره رقابت، سرسره انتقام خدای دریا ، زوم رنگو، سرسره ترن آبی و سرسره حمله کوسه اشاره کرد که گردشگران تور دبی برای لمس هرچه بهتر هیجان در پارک آتلانتیس دبی تنها می توانند به پارک بروند و لذت ببرند.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره پارک آنتلانتیس دبی

آنیتا 18 شهریور 97
0
پارک آنتلانتیس دبی خیلی هیجان انگیزه من لذت بردم منتهی بلیتش گرونه
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر