جزایر قناری

جزایر قناری که به نام بهشت اروپا هم شناخته شده است این روز ها مقصد سفر گردشگران زیادی از سراسر دنیا می باشد که علاوه بر خط ساحلی زیبا دارای جنگل های سرسبز و بکر و همچنین مکان های دیدنی و تاریخی شهرت بسیاری دارد اگرچه قصد سفر و آشنایی با جزایر قناری را دارید لحظه آخر را تا انتهای مطلب همراهی تا معرفی بیش تر بپردازیم.
جزایر قناری از 7 از ترکیب 7 جزیره در اقیانوس اطلس و در نزدیکی ساحل مراکش و یکی از 17 منطقه خود مختار اسپانیا می باشد که پایتخت آن لاس پالماس نیز می باشد.
نام قناری و یا کاناری به معنای سگ می باشد به طوری که گراند کاناریا سومین جزیره بزرگ در بین جزایر قناری است به معنای سگ بزرگ می باشد ، نام پرنده ی قناری از این جزیره گرفته شده است زیرا از پرنده های بومی این جزیره به شمار می رود ، به طور کلی نام این جزیره به معنای جزیره ی سگ ها می باشد که رومیان به علت وجود سگ های وحشی در این جزیره این لقب و اسم را دادند.

به طور کلی این جزیره به علت موقعیت خوبی که دارد به یکی از بهترین مرکز تفریحی و دیدنی اسپانیا تبدیل شده است که در این میان می توانیم به چند قسمت از دیدنی های این منطقه تفریحی اشاره کنیم.
ساحل لاس کانتراس : به علت آب و هوای عالی ، روز های طولانی و آفتابی ساحل یکی از بهترین تفریحات جزایر قناری به شمار می رود که گردشگران تور اسپانیا می توانند نهایت لذت را از ساحل زیبا و انواع تفریحات مدرن آبی ببرند.
دهکده ماسکا : یکی ادیگر از تفریحات جزایر قناری دهکده ماسکا می باشد.دهکده ی کوهستانی ماسکا یکی از گوچک ترین دهکده هایی است که در ارتفاع 650 متری از سطح دریا واقع و همچنین جمعیت آن کمتر از 100 نفر می باشد.برای این که خود را به این دهکده برسانید باید راه پر پیچ و خم و شیبداری را طی کنید تا به این دهکده زیبا برسید.
اگر قصد سفر به جزایر قناری را دارید می تواندی با استفاده از تور هایی که سالانه برگزار می کنند استفاده کنید و اگر هم می خواهید کمتر هزینه کنید می توانید خود را با پرواز هایی با قیمت های مناسب خود را به این جزیره برسانید.

نظرات مردم درباره جزایر قناری

ساناز 24 مهر 96
2
تور برای جزایر قناری ندارید؟
لیلا 24 مهر 96
2
جزایر قناری بهشت روی زمین هست واقعا
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر