سافاری دبی

اگر به دنبال یک تفریح پر از آدرنالین و هیجان می گردید با ما همراه باشید تا یکی از بهترین و هیجان انگیز ترین تفریحات دبی را برای شما گردشگران عزیز تور دبی معرفی کنیم. سافاری دبی در بیابان ها و صحرای سوزان این شهر می تواند لذت یک تفریح فوق العاده را برای گردشگران خود به ارمغان بیاورد. تصور کنید سوار یک هامر یا لندکروز بزرگ شده اید و با سرعت زیاد بر روی تپه های شنی حرکت می کند و شما به این طرف و آن طرف پرتاب می شوید و تنها با گرفتن دستگیره ماشین می توانید خود را به مقدار کمی کنترل کنید.

به شما عزیزانی که تور دبی را مقصد سفر خود انتخاب کرده اید پیشنهاد می کنیم حتما از تورهای سافاری و سافاری دبی استفاده کنید زیرا که چندین تفریح را از ظهر تا شب برای شما برنامه ریزی می کنند که یکی از یکی مهیج تر و هیجان انگیز تر می باشد. پس از خریداری بلیط های سافاری دبی به شما می گویند در ساعتی مشخص بین 11 تا 3 بعد از ظهر آماده باشید تا به دنبال شما بیایند و شما را تا صحرای سوزان راهنمایی کنند . ابتدا پس از توضیح دادن اطلاعات لازم در مورد سافاری دبی داده شد، سوار ماشین های مخصوص می شوید (هامر یا لندکروز) و بین 40 تا 65 دقیقه شما را در بیابان های زرد و نارنجی رنگ و تپه های شنی بلند می گردانند و همچنین در بهترین مکان های صحرا برای عکس برداری توقف می کنند که قطعا اگر هنگام غروب آفتاب آن جا باشید می توانید عکس های بینظیری را حتی با گوشی های همراه خود بیندازید.

 البته لازم به ذکر است که سافاری دبی در دو نوبت عصر و نیمه شب برای گردشگران تور دبی برگزار می شود که انتخاب هر کدام به عهده ی خود شما عزیزان می باشد. بعد از سافاری دبی شما را به بخشی که شترهای زیبایی وجود دارد می برند که می توانید هم شتر سواری کنید و هم با لباس های مخصوص عربی عکس های زیبایی بیندازید. در آخر هم با انواع غذاها و خوراک های لذیذ عربی به همراه نوشیدنی های بین المللی از شما پذیرایی می کنند.

 به شما گردشگران عزیز تور دبی پیشنهاد می کنم شبهای دبی را از دست ندهید و از آسمان پر ستاره آن درون چادرهای سنتی و زیبا لذت ببرید
گزارش مشکل
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر