آفرود در کویر

آفرود :
یکی دیگر از تفریحات پر هیجان کویر آفرد سواری می باشد که به خصوص آقایان طرفدار آن می باشند.
آفرد سبکی از رانندگی می باشد که در شرایط سخت است مانند بیرون از جاده ، سواحل شنی و کویر و این گونه شرایط که رانندگان حرفه ایی می توانند برونند.
برای آفرود سواری شرط اول آن این است که باید ماشین دو دیفرانسیل باشد یا موتور های مخصوص آفرود که شامل ماشین های از قبیل : جیپ ، تویوتا و لندور و ... می باشد.
انواع آفرد : رانندگی در صخره ، باتلاق ، برف رمل ، کویر و کوهستان می باشد که لازمه اصلی آن قدت بدنی زیاد ، سرعت تصمیم گیری بالا و تجربه و مهارت بالایی را لازم دارد.
اگر خودروی دو دیفرانسیل ندارید می توانید در کویر مصر با پرداخت 150 هزار تومان از ماشین های آفرد که همراه با راننده می باشد استفاده و لذت ببرید.

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 دهنده به امتیاز آفرود در کویر
گالری تصاویر ویدئو ها
نظرات کاربران
تهمینه 6 شهریور 97
0
آفرود در کویر که ته عشق و حال و زندگیه ، همه آفرود باز ها رو عشق است
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

به اشتراک گذاری این مطلب
با به اشتراک گذاری وب سایت لحظه آخر دات کام در شبکه های اجتماعی که در آنها عضویت دارید ، دوستان و آشنایان خود را نیز از خدمات گردشگری لحظه آخری این وب سایت که شامل اطلاع داشتن از بروزترین تور های لحظه آخری آژانس های گردشگری معتبر تهران و شهرستان های بزرگ ، آخرین اخبار گردشکری روز دنیا ، اطلاعات مفید گردشگری ، اطلاعات ویزا ، سفرنامه های گردشگری ، راهنمای گردشگری و اطلاعات آژانس های معتبر گردشگری بهره مند سازید.
برای به اشتراک گذاشتن این مطلب با شبکه های اجتماعی مختلف، روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید تا دوستان و آشنایان خود را از این طریق مطلع سازید.