بندر رووینی

بندر رووینی یکی از زیبا ترین بنادر دریا آدریاتیک به شمار می رود که در کشور کرواسی و در منطقه ی ایستریای واقع شده است .این بندر دارای مناظر زیبا و چشم نوازی می باشد که با سفر به این بندر هیچگاه زیبایی آن را فراموش نخواهید کرد و در ذهنتان نقش زیبایی می بندد. در هر زمان از روز یا شبو در هر فصلی که به بندر رووینی بروید می توانید زیبا ترین عکس ها و تصاویر را در ذهنتان ثبت کنید.
جالب است بدانید که این شهر به عنوانشهری در بالکان بیش ترین تعداد عکس گرفته شده است ثبت گردیده و همچنین به عنوان پنجمین شهر در مدیترانه و 59 شهر در جهان در آن عکس گرفته شده نیز می باشد.
در این شهر همه چیز برای کشف کردن قرار دارد از شهر قدیمی گرفته تا کلیسا سنت یوفمیا و همچنین بنا های با ارزش تاریخی آن را می توانید کشف و از زیبایی های آن لذت ببرید در این شهر به دلیل اینکه زیاد در حملات جنگی قرار نگرفته بنا های تاریخی زیادی از زمان های دور باقی مانده است. از بنا های تاریخی که از گذشتگان دور تا به امروز باقی مانده است می توان به دژ سنگی مانکودونیا ، کلیسای سنت توماس و آب انبار باستانی رومینیز اشاره کرد.
بندر رووینی یکی از شهر های محبوب برای گردشگران داخلی و خارجی می باشد که از بازار های محلی و خانه های سنگی قدیمی ساخته شده است.
بندر رووینی در شبه جزیره ایستریا واقع شده است که نزدیک ترین فرودگاه به آن در شهر پولا می باشد که با ماشین 40 دقیقه راه است. از آن جایی که بندر رووینی در کشور کرواسی واقع شده است بنابراین  می توانید همراه با تور کرواسی به این شهر تاریخی زیبا سفر کنید و از زیبایی های آن نهایت لذت را ببرید.

نظرات مردم درباره بندر رووینی

نسیم 11 تیر 96
1
تور های کرواسی برای بندر رووینی هم برنامه گردشگری دارد؟
میثم 11 تیر 96
2
چه جای زیبایی هست بندر رووینی
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر