پارک آبی آکوا مارین

زمان مطالعه: 1 دقیقه
بروزرسانی: 1402/06/12
بازدید: 3147

در فصل‌های گرم سال رفتن به پارک‌های آبی و استخر می‌تواند گرمای هوا را از تنتان بیرون کند. اگر در فصل‌های بهار و تابستان به کشور ترکیه سفر کردید حتما از تفریحات آبی این کشور بازدید کنید و به پارک آبی آکوا مارین استانبول بروید. پارک آبی آکوا مارین یکی از پارک‌های آبی معروف ترکیه است که طرفداران زیادی دارد و در ادامه آن را به طور کامل معرفی می‌کنیم.

پارک آبی آکوا مارین

معرفی پارک آبی آکوا مارین در استانبول 

پارک آبی آکوا مارین از بزرگترین پارک‌های آبی استانبول است که در 12 می 1999 در منطقه فاتح استانبول ساخته شده است و انواع سرسره‌ها و استخرهای آبی در آن وجود دارد. سرسره‌ها و استخرهای پارک آبی آکوا مارین می‌تواند ساعت‌ها بازدیدکنندگانش را سرگرم کند و لحظات خوشی را برای آن‌ها بوجود آورد. پارک آبی آکوا مارین استانبول از جاذبه‌های گردشگری آن است که در ساحل جنوبی استانبول و در حاشیه دریای مرمره قرار گرفته است و گنجایش 3 هزار نفر را دارد. پارک آبی آکوا مارین سرسره‌ها و بازی‌های مهیج برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان دارد.
آکوا مارین استخر مخصوص المپیک و نیمه المپیک، اسلایدهای سرگرم کننده با اندازه‌های مختلف، رافتینگ و شبیه سازی آبشار دارد که توانسته نظر گردشگران را به خود جذب کند. مجموعه آبی آکوا مارین در روزهای پایانی هفته خیلی شلوغ می‌شود و بهتر است اگر قصد رفتن به آن را دارید در روزهای وسط هفته بروید.

معرفی پارک آبی آکوا مارین

ساعت کاری پارک آبی آکوا مارین چگونه است؟

پارک آبی آکوا مارین در بیوک چکمک شماره 40 در محله فاتح قرار گرفته و از ساعت 10 صبح تا 6-7 بعد از ظهر باز است. 

 

قیمت بلیط پارک آبی آکوا مارین 

قیمت بلیط مجموعه آبی آکوا مارین در طی هفته و یکشنبه‌ها متفاوت است.
در طی هفته بلیط آقایان 45 لیر و خانم‌ها 30 لیر است و برای کودکان 5-12 سال هزینه بلیط 12 لیر است و در طول هفته برای آقایان بانوان و کودکان بین 5-12 سال به ترتیب 30،40،50 لیر است. استفاده از پارک برای کودکان 0 تا 4 سال رایگان است.

قیمت بلیط پارک آبی آکوا - برای فهمیدن قیمت بلیط پارک آبی آکوا در ترکیه کلیک کنید

پارک آبی آکوا مارین

تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

مجله گردشگری

مشاهده همه مقالات
امتیاز 4.3 از 5 | از 104 کاربر