تفریحات آبی دبی

دبی شهری ساحلی که می توانید انواع تفریحات آبی دبی و ساحلی به روز را در آن امتحان نمایید از قدم زدن در سواحل دیدنی و تمیز گرفته تا فلای برد ، جت اسکی و همچنین رفتن به پارک های آبی از تفریحات آبی دبی به شمار می رود. در این قسمت قصد داریم دو تا از پارک های آبی دبی را به مسافران تور دبی معرفی کنیم تا تفریحات آبی دبی را به بهترین شکل و در بهترین حالت در این مکان ها امتجان و روز مهیجی را برای خود بسازند.

1. پارک آبی آنتلانتیس : در دبی هتل بسیار لوکسی به نام هتل آتلانتیس در کنار ساحل قرار دارد به همین دلیل از انواع و اقسام تفریحات آبی بر خوردار می باشد به طور کلی شهرت این هتل به دلیل پارک آبی مجهزی که دارد.
ساعت کاری پارک آتلانتیس در روز های عادی از ساعت 8 الی 23 شب و در آخر هفته ها روز های جمعه و یکشنبه از ساعت 1 ظهر الی 19 باز می باشد.
هزینه پارک آبی آتلانتیس برای بزرگسالان 990 درهم امارات معادل 870 هزار تومان و برای کودکان 495 درهم امارات معادل 436 هزار تومان نیز می باشد.

2. پارک آبی وایلد وادی : یکی از پارک های آبی دبی که می توانید بهترین تفریحات آبی دبی را در آن تجربه کنید دارای بیش از 30 نوع وسیله بازی در پارک می باشد که تم برگرفته آن از شخصیت های افسانه ای عربی به نام juha  گرفته شده است.
ساعت کاری پارک آبی وایلد وادی همه روزه هفته از ساعت 10 الی 18 می باشد. همچنین هزینه استفاده از این پارک آبی شامل برای افرادی که قد بالای 1.1 دارند 275 درهم امارات معادل 240 هزار تومان ، برای افرادی که قد زیر 1.1 دارند 245 درهم امارات معادل 210 هزار تومان نیز می باشد.
گزارش مشکل

نظرات مردم درباره تفریحات آبی دبی

پوران 11 شهریور 97
1
تفریحات آبی دبی خدایی خیلی قویه من که لذت بردم
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر