پارک هنگام کیش

📅 بروزرسانی : ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ بازدید : 480

پارک هنگام کیش یکی از بهترین و بزرگ ترین پارک های جزیره محسوب می شود که با توجه به موقعیت آن به راحتی قابل دسترسی می باشد. این پارک در نزدیکی مرکز خرید بین المللی پردیس یک واقع شده است. موقعیت جغرافیایی جزیره کیش به گونه ای است که پوشش گیاهی انبوه و سرسبز به همراه خلیج نیلگون آبی فارس جلوه خاصی دارد که علاوه بر آن به مطبوع بودن آب و هوا و ایجاد سایه بان های طبیعی می توان اشاره کرد. به همین خاطر ایجاد بوستان ها و پارک ها در جزیره کیش برای رفاه حال گردشگران داخلی و خارجی به صورت یک برنامه مستمر و جدی در آمده که تا به امروزچندین تفرج گاه مجهز و سرسبز آماده بهره برداری می باشند و یا به بهره برداری رسیده اند. یکی از محبوب ترین این بوستان ها پارک هنگام است که محلی برای تفریح همه اعضای خانواده و استراحت است.


تمامی مسافرین که به قصد خرید به مرکز خرید پردیس می روند پس از گشت و گزار و خرید برای استراحت و لذت بردن از صدای دلنواز موج های دریا و نسیم خوش به هنگام عصر و یا لذت نوشیدن یک چای به همراه یک دسر خوشمزه می تواند از بهترین خاطرات شما در سفر به جزیره کیش تبدیل شود. دور تا دور پارک هنگام کیش پیست دوچرخه سواری وجود دارد که انواع اسکوتر، دوچرخه و موتورهای برقی کرایه می دهند که از قیمت مناسبی هم برخوردار است. به طور کلی این پارک می تواند مناسب برای کسانی باشد که همراه با خانواده خود به کیش سفر کرده اند که باید محیطی را برای گردش انتخاب کنند که باب سلیقه همه ی اعضا خانواده باشد. به طور کلی این پارک تمامی امکانات رفاهی و سرگرم کننده یک پارک فوق العاده را داراست و از گردش در این پارک می توانید لذت ببرید.

گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره پارک هنگام کیش

ونوس شهریور 1397
20 نفر پسندیدند
پارک هنگام کیش خوبه منتهی زمان مناسب باید رفت که هوا زیاد گرم نباشه

lahzeakhar.com/entertainment-full-information/115-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D9%87%D9%86%DA%AF%D8%A7%D9%85-%DA%A9%DB%8C%D8%B4

امتیاز 5 از 5 | از بین 113 کاربران به پارک هنگام کیش