بالچیک

تاریخ انتشار : ۱۰ مرداد

شهر زیبای بالچیک در بلغارستان از جمله مناطقی است که می توان در آن لحظاتی خوب و فراموش نشدنی را رقم زد و از جذابیت های فوق العاده موجود در آن استفاده نمود . بالچیک از شهرهای ساحلی بلغارستان در کرانه های دریای سیاه است و در قسمت شمال غربی بالچیک واقع شده و با سواحل کم نظیر، آب و هوای مطلوب و طبیعت چشم نواز گزینه ای ایده آل برای گذراندن تعطیلاتی رویایی است . در بالچیک علاوه بر پدیده های طبیعی و امکانات گردشگری متنوع ، جاذبه های تاریخی و باستانی مختلفی به چشم می خورد که تمام این عوامل در کنار هم سبب شده تا بالچیک به یکی از جاذبه های گردشگری بلغارستان تبدیل گردد و سالانه میزبان مسافران تور بلغارستان زیادی از سراسر جهان باشد.


 در تور بلغارستان معمولا مسافران به دنبال مکانی هستند که تمام انتظارات آن ها از یک منطقه تفریحی برآورده سازد باید گفت که شهر زیبای بالچیک در بلغارستان تمام گزینه ها را در خود گنجانده و می تواند یکی از مقاصد سفر در این کشور باشد . شهر بالچیک در استان دوبریج در مرز با همسایه شمالی بلغارستان ، یعنی رومانی قرار دارد و گردشگران برای تردد بین این شهر و ساحل توریستی گلدن سندز یا ماسه های طلایی باید مسافتی حدود 30 کیلومتر را طی کنند . این منطقه زیبا و توریستی ، در 42 کیلومتری شهر وارنا واقع شده و گردشگران می توانند این فاصله را در کمتر از 30 دقیقه با استفاده از خودرو و اتوبوس طی کنند . 


در این شهر گردشگران تور بلغارستان می توانند در سواحل شنا کنند ، آفتاب بگیرند و از طبیعت زیبا و آب وهوای مطبوع آن لذت ببرند و یا این که به دیدن جاذبه های باستانی موجود در بالچیک مانند کاخ سلطنتی که در فاصله سال های 1926 تا 1937 به دستور ماریا ملکه رومانی ساخته شد بروند . جالب است بدانید که این کاخ ترکیبی است از سبک های شرقی و اروپایی با بوستان های جذاب که دارای بیش از 600 گونه گیاهان نادر و کمیاب در سراسر جهان می باشد. در سفر به بلغارستان بازدید ازشهر زیبای بالچیک را فراموش نکنید.

گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره بالچیک

بازغی شهریور 1397
پیشنهاد می کنم حتما بالچیک برید ضرر نمی کنید
امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به بالچیک