پارک دالغا بیچ

پارک آبی دالغا بیچ باکو چهل کیلومتر آن طرف تر از شهر باکو، بزرگ ترین و جدید ترین پارک آبی باکو در نزدیکی ساحل خزر قرار دارد. این پارک 65000 متر مربعی بسیار تمیز و زیبا بوده و آب و هوایی فوق العاده دارد. 25000 متر مربع از این پارک آبی برای منطقه ساحلی است. در واقع این پارک جدیدترین پارک آبی شهر باکو بوده و حدود 2 سال پیش افتتاح شده است.

پارک آبی دالغا بیچ باکو همه جور امکاناتی برای تمامی سنین مثل قبیل استخر بزرگسالان و بچه ها ،سرسره آبی ، رستوران ، جت اسکی و غیره دارد. این پارک آبی فعالیت خود را از فصل گرما و تابستان شروع میکند و یکی از معروف ترین و کامل ترین پارک آبی های این شهر باکو است. همان طور که عکس های پارک آبی دالغا بیچ باکو را مشاهده می کنید، استخرهای گوناگون و سالن های متفاوتی دارد. سالن های مخصوص بانوان، استخر مخصوص بانوان، سالن های خصوصی برای سرو غذا، رستوران ها با انواع و اقسام غذاهای بین المللی و خوشمزه، استخر مخصوص بزرگسالان و کودکان، استخر موج دار و جت اسکی که از تفریحات مورد علاقه گردشگران تور باکو در این پارک است

آب و هوای تمیز و فوق العاده دریا این مرکز تفریحی را به مکانی خاص و جذاب برای گردشگران تبدیل کرده است. این مرکز مدرن تفریحی که توسط رییس جمهور آذربایجان افتتاح گردید دارای مساحت 68 هزار متر مربع، که شامل 25 هزار متر مربع منطقه ساحلی است. زمین بازی ساحلی مخصوص کودکان (که نمونه های مشابه اندکی در کشور آذربایجان دارد)، فوتبال، والیبال، قایق های موتوری، کلوب بازی کودکان، نایت کلاب، 5 رستوران، 9 استخر، استخر مخصوص ، و مکان مخصوص ورزش های آبی، استخرهای وی آی پی و مکان مخصوص بازی های طول روز از جمله امکانات تفریحی و خدماتی ارائه شده در دالغا بیچ است.

گزارش مشکل

نظرات مردم درباره پارک دالغا بیچ

نفیسه 11 شهریور 97
0
بخوام راستشو بگم از پارک دالغا بیچ زیاد خوشم نیومد و زیاد تمیز نبود
درج نظر
نام و نام خانوادگی
موبایل
تصویر کد امنیتی
متن نظر