پارک آبی تفلیس

📅 بروزرسانی : 1402/02/05 ⏱ مطالعه : 1 دقیقه بازدید : 8243

پارک آبی تفلیس
پارک آبی تفلیس

پارک آبی تفلیس یک روز پر هیجان و تکرار نشدی را برای گردشگران فراهم می‌کند. از جذاب‌ترین و فوق‌العاده‌ترین تفریحاتی که در هنگام سفر به پایتخت کشور گرجستان می‌توانید انجام دهید رفتن به پارک آبی آن است. شهر تفلیس دو پارک آبی مجزا دارد به نام‌های پارک آبی جینو پارادایس و آکوا که هر کدام جذاب‌ترین تفریحات را در خود جای داده‌اند. بهترین زمان برای استفاده این پارک‌ها فصل تابستان بوده و حتی تا قبل از آغاز فصل بارش برف می‌توانید از این پارک‌ها استفاده کنید. 

سفر به کشوری اروپایی و در عین حال ارزان با سواحل و بنادر زیبا و جذاب!

پارک آبی جینو پارادایس در پنج کیلومتری مرکز شهر و ده کیلومتر دریای تفلیس قرار گرفته است و اگر قصد رفتن به این پارک از مرکز شهر را دارید می‌توانید از وسیله‌های حمل و نقل عمومی مانند اتوبوس، تاکسی و مترو استفاده کنید. همچنین پارک آبی آکوا در سه کیلومتری مرکز شهر و سی کیلومتری از دریای تفلیس و نزدیک دریاچه واقع شده است. دسترسی به پارک بسیار آسان بوده، زیرا از هر رهگذری آدرس آن را بخواهید به شما داده می‌شود و همچنین می‌توانید با وسیله‌های حمل و نقل عمومی به این پارک بروید و یک روز هیجانی با همراهانتان ایجاد کنید.

معرفی شهر تفلیس گرجستان - همه آنچه که باید در مورد پایتخت گرجستان بدانید!

  • قیمت بلیط پارک آبی جینو پارادایس تفلیس: برای بزرگسالان ۱۰ تا ۳۰ لاری، کودکان ۷ لاری، دانشجویان ۲۰ لاری و دانش‌آموزان ۱۵ لاری بوده است.
  • قیمت بلیط پارک آبی آکوا تفلیس: برای بزرگسالان ۱۰ لاری، دانشجویان ۷ لاری و برای کودکان زیر هفته سال رایگان است.

جاهای دیدنی گرجستان - تماشای آثار نئو کلاسیک در کنار سواحل کم نظیر شهرهای تفلیس و باتومی!

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/entertainment-full-information/1140-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%A2%D8%A8%DB%8C-%D8%AA%D9%81%D9%84%DB%8C%D8%B3

امتیاز 5 از 5 | از 102 کاربران به پارک آبی تفلیس