پارک آبی آدالند

تاریخ انتشار : ۷ مرداد

کوش آداسی یک شهر کاملا تفریحی است که مورد توجه اکثر گردشگران قرار می گیرد. یکی از اماکن تفریحی محبوب این شهر پارک های آبی بزرگ و بی نظیری اند که درون خود جای داده است. پارک آبی آدالند یکی از سه پارکی است که در این شهر قرار دارد. این پارک جزو ده پارک برتر جهان و بزرگ ترین پارک اروپا می باشد که مساحتی حدود 25 هکتار دارد. این پارک در 7 کیلومتری مرکز شهر کوش آداسی است و همچنین 80 کیلومتر تا ازمیر فاصله دارد. 


برای دسترسی به این پارک می توانید از اتوبوس ها و سرویس های خطی استفاده کنید که با هزینه ای کم شما را به پارک آبی آدالند می رسانند. این پارک دارای مهیج ترین سرسره ها و وسایل آبی است که هر فردی را به هیجانی فوق العاده دعوت می کند، برج های پرش، تشک های پرش، سقوط در برکه و غیره نیز هیجان انگیز ترین وسایل این پارک هستند. همچنین برای بقیه افراد مکان های مخصوصی در نظر گرفته شده که می توان به استخر کودکان، جکوزی، استخر موج، استخر سرگرمی، استخر اقیانوس، رودخانه کُند اشاره کرد. در کنار هیجان و شادی می توان بر روی استخرهای ثابت و آرام شناورماند و از آرامشی که دارد لذت برد و همچنین در کنار ساحل گیاهی استراحت کرد و آفتاب گرفت. 


نسبت به سلیقه و نوع تفریح مورد علاقیتان می توان ساعاتی خوش و بی نظیر را در پارک آبی آدالند سپری کرد. در قسمت دیگر این پارک رستوران ها و کافه هایی وجود دارند که به دلیل تنوع بالایشان جوابگو تمام ذاعقه ها می باشند. گردشگران تور کوش آداسی توجه داشته باشید که برای دریافت بلیط سعی کنید از پارک آبی آدالند دریافت کنید زیرا ارزان تر می باشد. این پارک آبی از ماه مه تا اواخر ماه سپتامبر از ساعت 10 صبح الی 18 میزبان گردشگران عزیز می باشد.

گزارش مشکل

نظرات کاربران درباره پارک آبی آدالند

کارن شهریور 1397
پارک آبی آدالند بی نهایت کوچیکه ارزش امتحان کردنم نداره
امتیاز 5 از 5 | از بین 105 کاربران به پارک آبی آدالند