تفریحات هند

📅 انتشار : 1396/05/05 📅 بروزرسانی : 1401/11/19 ⏱ مطالعه : 1 دقیقه بازدید : 307

قابل توجه گردشگران تور هند ، در این قسمت می خواهیم به تعدادی از تفریحات هند که در میان گردشگران محبوب است را به شما معرفی کنیم تا بتوانید از این تجربیات استفاده و از سفر به هند نهایت لذت را ببرید پس لحظه آخر را دنبال کنید.

1. سوار قطار های هندی شویدو از دیدن مناطق و روستا های زیبای هند لذت ببرید ، فقط توجه داشته باشید قطار ها در هند به زودی پر می شوند و شما باید به صورت اینترنتی بلیط مسیر مورد نظرتان را خریداری نمایید.
2. یکی از تفریحات هند قایق سواری می باشد ، سوار قایق های رود گنگ شوید و از تماشای غروب آفتاب و دیدن هزارن هندی درکه مشغول به مناجات و دعای خدایان خود می باشند و حمام آفتاب می گیرند لذت ببرید.
3. به بیابان های راجستان بروید و سوار بر شتر های این بیابان شوید و شب را در این بیابان بمانید و آسمان صاف و پر ستاره بیابان راجستان را تماشا کنید و پیشنهاد می کنیم غذای چاپاتی و دال را امتحان و میل کنید.
4. به خیابان های شلوغ دهلی بروید و از مسجد جاما دیدن نمایید  یکی از خوشمزه ترین تفریحات هند ، خوردن غذا های لذیذ خیابانی می باشد که به هیچ عنوان آن را از دست ندهید.
5. از معروف ترین باغ چای در آسام دیدن کنید و همچنین از تماشای منظره لذت بخش کوه های هیمالیا لذت  ببرید و در از معبد شیوا که بلند ترین معبد جهان است دیدن کنید.
6. یکی دیگر از تفریحات هند ، بازدید از باغ وحش و ببر های بنگال این باغ وحش می باشد که گردشگران زیادی در طول سفر خود به هند به این باغ وحش می روند.
7. از تماشای جشنواره‌ها و فستیوال های هند نظیر فستیوال های هولی ، گانش چاتور ، دیوالی و شتر پوشکار که از محبوب ترین تفریحات هند به حساب می آید بازدید نمایید.
سفر به شهر زیبای هند و تماشای عمارت های باستانی و زیبای این کشور
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است
امتیاز 5 از 5 | از 115 کاربران به تفریحات هند