پارک آبی وایلد وادی دبی

📅 بروزرسانی : ۲۶ تیر ۱۳۹۶ بازدید : 616

وایلد وادی از بزرگ ترین و منحصر به فرد ترین پارک های آبی در خاور میانه و در سطح جهان می باشد. قطعا آّ بازی در فصل گرما و سوزان تابستان لذت بخش است ، حال تصور کنید درست وسط یک صحرا همچین استخر مجهزی با تمامی امکانات تفریحی برای هر گروه سنی وجود دارد. پارک آبی وایلد وادی دبی خیلی بیشتر از یک مکان تفریحی می باشد. این پارک در فاصله 20 کیلومتری از مرکز شهر و درست روبه روی ساختمان غول پیکر برج العرب قرار دارد. طراحی این مجموعه برگرفته از شخصیت کارتونی معروف و محبوب جوها در دبی است.


حدودا 40 نوع وسیله بازی متنوع در این پارک آبی وجود دارد که برای استفاده تمامی آن ها می توانید یک روز کامل وقت بگذارید. در این بخش چند تا از هیجان انگیز ترین وسایل بازی وایلد وادی را برای شما توضیح می دهیم:1- بلندترین سرسره آب با ارتفاع 30 متر ، پس از بالا رفتن از این سرسره و قرار گرفتن در جایگاه با سرعت 80 کیلومتر بر ساعت به سمت پایین سر می خورید، وقتی چشمتان را باز می کنید درون استخر قرار دارید. 2-برج سرج یا همان سورتمه آبی به این صورت است که روی تیوب نشسته و با سرعت متعادلی از سرسره ی پیچ در چیچ چند متری به گودال آب هدایت می شوید. 3-ترن هوایی آبی وایلد وادی به گونه ای است که پس از قرار گرفتن درون تونل ، آب با فشار قوی شما را به سمت استخر هول می دهد و با سرعت زیاد و پرش کوتاهی پرتاب می شوید.


4- گرد باد آبی همان طور که از نامش پیداست بعد از قرار گرفتن درون تونل آبی یک باد شدید مصنوعی در کل مسیر شما را با فشار زیاد و سرعت بالا سر می دهد که لذت بینظیری را ایجاد می کند 5-بخشی از استخر به طوری طراحی شده که با ایجاد موج مصنوعی احساسی در شما ایجاد می کند که گویس لب ساحل هستید و می توانید موج سواری کنید و لذت ببرید 6- بعد از استفاده از چند تفریح هیجان انگیز در پارک آبی وایلد وادی می توانید به رودخانه آرامش بروید و کمی به بدن خود استراحت دهید ، این رودخانه 350 متر طول دارد و مسیر آب بسیار آرام لذت بخش است و شما سوار بر تیوب می توانید لحظات آرام و خوشی را سپری کنید اگر با پدر بزرگ و یا مادر بزرگ خود به دبی سفر کردید می توانید به همراه آن ها از این رودخانه استفاده کنید.


اگر بخواهم در مورد پارک آبی وایلد وادی دبی بنویسم قطعا باید کتابی را به چاپ برسانم ! پس برای لمس هیجان و تفریحی متفاوت می توانید با تور دبی همراه شوید و خاطرات بینظیری را برای خود و همسفرتان رقم بزنید.

گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

lahzeakhar.com/entertainment-full-information/1127-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D8%A2%D8%A8%DB%8C-%D9%88%D8%A7%DB%8C%D9%84%D8%AF-%D9%88%D8%A7%D8%AF%DB%8C-%D8%AF%D8%A8%DB%8C

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به پارک آبی وایلد وادی دبی