مجموعه تفریحی هامون

قشم دارای اماکن تفریحی و جاذبه های گردشگری فراوانی بوده که هر توریستی را به خود جذب می کنند که مجموعه تفریحی هامون یکی از این اماکن پر طرفدار در جزیره قشم می باشد. مجموعه تفریحی هامون جزو یکی از بزرگ ترین مجموعه های تفریحی و گردشگری است که دارای امکانات زیادی برای بازدید کنندگان دارد. در این مجموعه بزرگ و عظیم رستوران ها و کافی شاپ های متنوعی بوده که با انواع غذاهای دریایی، ایرانی، فست فود و بین المللی آماده پذیرایی از مشتریان عزیز می باشد همچنین در رستوران های ایرانی و محلی که در قسمت فضای باز قرار دارند موسیقی زنده بندی نواخته می شود که فضایی مفرح و لذت بخشی را برای مشتریان عزیز به همراه دارد.


همچنین انتهای این مجموعه به ساحل می رسد که محل مناسبی برای تفریحات دریایی بوده که امکانات ورزشی نیز برای گردشگران گرامی تور قشم فراهم کرده اند که می توان به جت اسکی، قایق رانی، اسکی روی آب و ورزش های ساحل دیگر اشاره کرد که بازدید کنندگان می توانند با پرداخت هزینه ورزش دلخواه خود از این امکانات ورزشی لذت ببرند. در بخشی دیگر از مجموعه تفریحی هامون ورزش های دیگری را نیز در خود جای داده که می توان به پیست اسب سواری که مورد توجه بازدید کنندگان قرار می گیرند اشاره کرد.


همچنین سالن های فوتسال، زمین والیبال ساحلی، سالن پینگ پنگ و فوتبال دستی و ورزش های دیگری را نیز در خود جای داده که خود را به یک مجموعه گردشگری و تفریحی عالی و بی عیب تبدیل کرده است. گردشگران تور قشم اگر از بازدید از مراکز خرید و سواحل قشم و از بازدید جاذبه های گردشگری جزیره قشم خسته شده اند می توانند از مجموعه تفریحی هامون دیدن کنند و روزی لذت بخش و خاطره انگیز را برای خود و همراهانشان رقم بزنند.

نظرات مردم درباره مجموعه تفریحی هامون

توران 17 شهریور 97
1
مجموعه تفریحی هامون واسه ساعت ها می تونه سرگرمتون کنه
درج نظر
نام و نام خانوادگی
ایمیل
تصویر کد امنیتی
متن نظر

تورهای قشم

تور قشم نوروز 99
3 شب
قشم ایر
سیف گشت
29 اسفند - 3 فروردین

تور قشم ویژه نوروز 99
3 شب
ایران ایر تور
گردشگر زمان
28 اسفند - 2 فروردین

تور قشم 5 فروردین ویژه نوروز 99
3 شب
کیش ایر
آذربال ایرانیان
5 فروردین - 8 فروردین

تور قشم 14 اسفند 98 ویژه تعطیلات
4 شب
وارش
قصر شایان
14 اسفند - 18 اسفند

تور قشم 9 اسفند 98
3 شب
کیش ایر
افق بال فرشتگان
9 اسفند - 12 اسفند

تور قشم 28 اسفند ویژه نوروز 99
3 شب
ایران ایر تور
آذربال ایرانیان
28 اسفند - 2 فروردین

تور قشم 8 و 9 اسفند 98
3 شب
قشم ایر
آرشین پرواز
8 اسفند - 12 اسفند

تور قشم 9 اسفند 98
3 شب
قشم ایر
جانیار پرواز
9 اسفند - 12 اسفند

تور قشم 9 اسفند 98
3 شب
کیش ایر
ندا پرواز
9 اسفند - 12 اسفند

تور زمینی قشم نوروز 99
3 شب
قطار 6 تخته لوکس
سیف گشت
28 اسفند - 15 فروردین