شهربازی و پارک ویالند

تاریخ انتشار : ۲ مهر
شهربازی و پارک ویالند در بخش اروپایی ترکیه یعنی شاخ طلایی استانبول و با فاصله ی 11 کیلومتری از میدان تکسیم قرار گرفته است. این شهربازی به همراه پارک یکی از بهترین و کامل ترین مجموعه های تفریحی برای تمامی گردشگران خارجی می باشد. این مجموعه در فضایی کاملا شاد و مفرح به وسعت 1 میلیون متر مربع دارای پارک آبی، مرکز خرید، تم پارک و هتل ویالند می باشد. شما گردشگران عزیز تور استانبول جالب است بدانید ساخت و طراحی این مجموعه 2 سال به طول انجامیده و در سال 2013 توسط رئیس جمهور ترکیه جناب اردوغان برای استفاده عموم افتتاح شد. طی جشن کوچکی که برای افتتاح شهربازی و پارک ویالند گرفته شد ، رئیس جمهور اردوغان اعلام کرد که سال ها پیش که وی به عنوان شهردار ترکیه به مردمانش خدمت می کرده این مجموعه به نام معدن سنگ مورد استفاده قرار می گرفته است. 
در شهربازی و پارک ویالند وسایل بسیاری برای تفریحات آبی و غیر آبی وجود دارد که برای هر گروه سنی می تواند جذاب و هیجان انگیز به نظر برسد. اگر با تور استانبول همراه شدید و خواستید از این شهر بازی استفاده کنید به شما پیشنهاد می کنیم یک روز کامل برای گشت و گزار و استفاده از امکانات این مجموعه تفریحی وقت بگذارید و در کنار دوستان خود لذت ببرید. 
برخی از وسایل بازی موجود در این شهربازی مانند ترن هوایی آن جزء بهترین ترن هوایی های خاورمیانه به شمار می رود و البته تفریحات دیگری مانند: سافاری، رودخانه وحشی، جت اسکی، سیاه چال، انواع سرسره های پر پیچ و خم و هیجانی، رافتینگ، سینما، بولینگ، رولر کستر، بازی های کامپیوتری و ... هم در این مجموعه وجود دارد. 
قیمت بلیط برای افراد بزرگسال و کودکان زیر 5 سال گوناگون است همچنین در فصل های مختلف قیمت بلیط متغیر می باشد. به طور میانگین برای کودکان زیر 5 سال 145 لیر و بزرگسالان 155 لیر است. به طور کلی تمامی مراکز خرید ویالند از 10 صبح تا 10 شب همه روزه برای گردشگران تور استانبول باز می باشند همچنین  شهربازی و پارک ویالند دوشنبه تا پنج شنبه از ساعت 9 صبح تا 7 عصر برای گردشگران عزیز آماده خدمت رسانی هستند.  
گزارش مشکل
تا کنون هیچ نظری ثبت نشده است

تور استانبول ۲ بهمن
۳
۲ بهمن - ۵ بهمن
قشم ایر
قشم ایر
۴,۲۱۰,۰۰۰

تور استانبول دی و بهمن ۱۴۰۰
۳
۸ بهمن - ۱۷ بهمن
ایران ایر تور
Pegasus Airlines
۴,۴۳۰,۰۰۰

تور استانبول ۱ بهمن
۳
۱ بهمن - ۴ بهمن
قشم ایر
ماهان
۴,۱۰۰,۰۰۰

تور استانبول ۱ و ۸ و ۱۱ بهمن
۳
۱ بهمن - ۱۴ بهمن
معراج
معراج
۴,۶۵۰,۰۰۰

تور استانبول ۱ و ۲ و ۳ بهمن
۳
۱ بهمن - ۶ بهمن
قشم ایر
قشم ایر
۴,۱۰۰,۰۰۰

تور استانبول از تبریز ۱ بهمن
۳
۱ بهمن - ۴ بهمن
ایران ایر تور
ایران ایر تور
۳,۵۶۰,۰۰۰

تور استانبول بهمن ۱۴۰۰
۶
۱ بهمن - ۱۵ بهمن
قشم ایر
Pegasus Airlines
۴,۹۵۰,۰۰۰

تور استانبول ۷ بهمن
۵
۷ بهمن - ۱۲ بهمن
ایران ایر تور
ایران ایر تور
۵,۳۹۰,۰۰۰

تور استانبول بهمن ۱۴۰۰
۵
۷ بهمن - ۲۵ بهمن
قشم ایر
قشم ایر
۵,۱۷۰,۰۰۰

تور استانبول بهمن ماه
۳
۱ بهمن - ۵ اسفند
قشم ایر
قشم ایر
۴,۱۰۰,۰۰۰

امتیاز 5 از 5 | از بین 100 کاربران به شهربازی و پارک ویالند